מוקד טלפוני: 1-700-707-233

אטרקציות לאירועים

בין אם זו מסיבת ועד עובדים, יומולדת לדודה עמירה או הרמת כוסית לכבוד סיום קורס טייס. התאמת האטרקציות הנכונות לאירועים הנכונים, זו מיומנות שלא תסולה מפז. כמו אתגרי הטיקטוק, גם שוק האטרקציות לאירועים משתנה משנה לשנה ומעונה לעונה. ובכל זאת, יש שלושה דברים שישפיעו תמיד על המחיר: כמות, מקום וזמן. ועל כולם נפרט ממש תכף. אנחנו כאן עם כל המידע על אטרקציות לאירועים. 

מפעיל בלונים ליום הולדת

 


אטרקציות לאירועים - מה משפיע על המחיר?

ברור לכולנו שיש אטקרציות זולות או יקרות יותר, בהתאם לסוג האטרקציה. אך בכל זאת, אפשר לתת לגבי המחיר שלושה פרמטרים חשובים, שיוכל לעזור לכם לוודא האם הצעת המחיר שאתם מקבלים היא משתלמת: 

בלון לאירועים בצורת מספר משך זמן האירוע - מספר השעות שיעבוד הספק, ישפיע על המחיר שייקח מכם, בין אם מדובר במפעיל מכונת צמר גפן מתוק, ובין אם מדובר בצלם מגנטים

בלון לאירועים בצורת מספר כמויות - באופן טבעי, אירוע שיש בו מספר גדול של אנשים, ידרוש מהספק של האטקרציה להוציא עוד חומרי גלם, עוד עמדות ועוד כוח לתפעול.

בלון לאירועים בצורת מספר  איכות - האיכות היא קריטית בהצעת המחיר, יש מגנטים למשל שנמחקים שהצבע שלהם דוהה במשך הזמן.

שלוש הנקודות האלו חשובות מאוד בבחירת ספק האטרקציות לאירועים, כי אם צלם מגנטים מציע מחיר נמוך אבל יצלם באירוע שלכם רק כשעתיים ועם מגבלה על מספר המגנטים, יכול להיות שישתלם לכם בהרבה פשוט לקחת אחד אחר. באופן כללי, מחיר נמוך מידי יכול להיות חשוד,לנבא על איכות ירודה, כמות קטנה מאוד או שתיהן. כיוון שאת האטרקציה לאירועים אתם שוכרים כדי להקפיץ את האירוע שלכם, אטרקציה לא טובה מספיק תעשה בדיוק ההיפך.
 

אטרקציית מתנפחים באירוע

איך מחשבים כמויות באטרקציות לאירועים?

ישנן שלל אטרקציות שבאות בכמות מסוימת – המבורגרים, פופקורן ושאר מאכלים בדוכני מזון לאירועים, הפירות בקיאק פירות, המגנטים של צלם המגנטים ואפילו העשן במכונת עשן (תודו שהפתענו! הוא בא בק"ג של קרח יבש, הכמות המומלצת היא בין 10-12 ק"ג לאירוע, רק אומרים). בכל אופן, כל אלה ועוד באים בכמות מסוימת, ולרוב, אלא אם כן נפלתם על ספק לארג' במיוחד, האספקה לא פשוט תזרום לאורך האירוע לנצח.

לכן בבירור עם ספק האטרקציות לאירועים אחת השאלות החשבות שיש לשאול היא "מה הכמויות?" עצם השאלה כבר תגרום לחברת האטרקציות לאירועים להבין שהם לא יכולים למרוח אתכם ולהביא כמויות שלא הולמות את האירוע, וכך גם יהיה לכם הרבה יותר מושג בהשוואה בין הספקים השונים.

מופע קוסמות באירוע

איך בוחרים את המקום לאירוע?

אפשר לסכם ולהגיד שיש שלושה דברים שכדאי לקחת בחשבון בבחירת המקום לאירוע: 

בלון לאירועים בצורת מספר תשתית מתאימה - נקודות חשמל, שירותים, מקום מקורה אם האירוע בחורף, כל אלו יכולים לקבוע אם האירוע יהיה הצלחה כבירה או כישלון פחות כביר. 

בלון לאירועים בצורת מספר מספר האורחים - נכון שאנחנו לא אוהבים צפיפות, אבל גם שטח גדול מידיח אם מדובר באירוע קטן, יכול ליצור אווירה לא נעימה, שלא נאמר תחושת הקיץ של אביה. 

בלון לאירועים בצורת מספרסוג האטרקציה - לא כל אירוע מתאים לכל אטרקציה. יכול להיות שבראש שלכם חלמתם על אירוע עם הכל: מכונות עשן, תאי צילום ומתנפחים – אבל החצר בבית שלכם פשוט לא יכולה להכיל את כל זה. אטרקציות גדולות כמו מתנפחים ותאי צילום זקוקים לקרקע ישרה ויציבה ולחשמל. אם תכננתם על מתנפח עם מים בכלל כדאי לחשוב אם הדשא הפרטי שלכם מוכן לטראומה הזאת.

 פולמון לחתונה - המלצות

תכנון זמן של האטרקציות באירועים

זמן משך השהות באירוע

כמו הכמויות גם את הזמן אפשר ויש לכמת. למעט האטרקציות ששייכות לזמן מאוד ספיציפי באירוע (כגון זיקוקים או מכונות עשן), רוב ספקי האטרקציות לאירועים שמספקים אטרקציות לאורך האירוע כמו מגנטים, קיאק פירות, תא צילום וכדומה נשארים באירועי ערב עד חצות. כמו כן, רבים מהם מגדירים את שהותם באירוע בשעות, לרוב בין 4-5 שעות. אם יש לכם תכנונים להאריך את האירוע יותר מכרגיל ואין מצב שאתם משאירים את הרחבה ללא בלונים למשל, דברו מראש עם הספק לגבי תשלום על שעות נוספות.
 

זמן שעת הגעה

מה יותר מורט עצבים מלחכות לספק ביום האירוע? הבת מצווה מוכנה, הילדה מתרגשת ותא הצילום שכל החברות מחכות לו פשוט ממאן להגיע, וכבר עברתם מספיק בתכנון האירוע הזה! שעות הגעה הן קרטיות באירועים, ובהחלט דבר שיש לסכם עליו מראש. דברו על זמני האירוע, באיזה שלב אתם מצפים מהספק להגיע וכמה זמן הוא מתכנן להגיע מראש. כך, אם הזמנתם מאפרות לרחבה לאיפור פול מון, קבעו שעה, עדיף קצת מוקדמת יותר ממה שנראה לכם בה הן צריכות להגיע, כדי שלא יפספסו את הפיק של האירוע ויספיקו לצייר נוצות וחדי קרן על כולן 

ליזר טאג באירוע

חברות אטרקציות לאירועים מומלצות

איך תדעו אם חברת אטרקציות לאירועים מקפידה להגיע בזמן? האם הצוות שמפעיל את האטרקציות נחמד ומסביר פנים? והאם ענייני התשלום הולכים איתם חלק או שהם מוצאים על מה להוסיף עוד כסף ברגע האחרון? הדרך היחידה להגיע לכמעט וודאות בהקשר הזה, היא בדיקת חוות דעת של לקוחות קודמים. בדיוק בגלל זה אנחנו ריכזנו לכם המלצות וחוות דעת על חברות מומלצות לאטרקציות לאירועים, שדורגו על-ידי לקוחות קודמים. 


אנשים שהתעניינו באטרקציות לאירועים התעניינו גם בזה...

אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק