מוקד טלפוני: 1-700-707-233

צלם מגנטים - מחיר
הידעתם? השאלה הכי נפוצה בחתונות אחרי "כמה לשים" היא: איפה הצלם מגנטים? אבל השאלה החשובה יותר שכדאי לשאול היא - מה המחיר של צלם מגנטים? לא נמתח אתכם ונגיד שהמחיר של צילום מגנטים לאירוע נע בין 500 ל-1500 ₪. למה יש כאלה הבדלים גדולים בעלויות? מה כולל מחיר של צלם מגנטים? והאם אפשר להוזיל את המחיר? אספנו לכם את כל התשובות וגם הצעות מחיר אמיתיות.


מה משפיע על מחיר של צלם מגנטים?

תמחור של צלם מגנטים נעשה באופן גלובלי והוא מורכב מכמה פרמטרים. כל שינוי בפרמטרים האלה יכול לגרור שינוי קל במחיר של צלם המגנטים.

מצלמה של צלם מגנטים  כמות המגנטים - הדבר הראשון והכי חשוב בתמחור של צלם מגנטים היא כמובן כמות המגנטים שתקבלו. רוב צלמי המגנטים עובדים עם שתי חבילות בסיסיות של מגנטים: הראשונה - מוגבלת ל400-600 מגנטים ומומלצת לאירועים קטנים כמו בר ובת מצווה ואירועי חברה. החבילה השניה היא חבילה של מגנטים ללא הגבלה והיא מומלצת לחתונות ולאירועים שיש בהם 400 מוזמנים ומעלה.

מצלמה של צלם מגנטים  אנשי צוות - לאירוע קטן יגיעו בין איש צוות אחד לשניים. בדרך כלל אחד מאנשי הצוות יהיה צלם המגנטים והשני יעצב, ידפיס ויחתוך את המגנטים. כשמדובר במגנטים ללא הגבלה, מגיעות אל המדפסת כמויות די גדולות של מגנטים. כדי למנוע מצב שבו האורחים שלכם מתבאסים על זה שהמגנט שלהם לא מגיע מספיק מהר, לפעמים יצטרף עוד איש צוות לאירוע כדי לזרז את זמן היצור וההדפסה.  

מצלמה של צלם מגנטים  גודל המגנטים - צלמי המגנטים משתמשים במגנטים בגודל סטנדרטי של 10.5X7.5. אם תרצו מגנטים גדולים יותר, נגיד בגודל של 10X15, תהיה תוספת למחיר של כ-200 ₪.

מצלמה של צלם מגנטים  שעות עבודה - צלמי מגנטים מגיעים ל3-5 שעות של אירוע. אם תזמינו חבילת מגנטים מוגבלת הצלם יגיע ל3-4 שעות ואם תזמינו חבילה בלתי מוגבלת הצלם יגיע ל-5 שעות. אם תרצו תוספת של רבע שעה או עשרים דקות עבודה, רוב הצלמים יפרגנו לכם את זה בחינם (תזכרו שזה לא מובן מאליו). אם בכל זאת תרצו שעת עבודה נוספת, המחיר שלה יהיה 150-200 ₪ לכל אנשי הצוות יחד.

מצלמה של צלם מגנטים  נסיעות - אם אתם נעולים על צלם מגנטים ספציפי, שלמרבה הבאסה גר רחוק מהאולם שלכם, זה אומר שהוא יצטרך לצאת מוקדם יותר מהבית, יגיע מאוחר יותר חזרה ויהיו לו הוצאות דלק גדולות יותר. לכן, חלק מצלמי המגנטים יקחו תוספת מחיר של עוד כ-100-150 ₪ על נסיעות.

 


מחיר של צלם מגנטים - מה עוד כלול?

אז ככה. כל הדברים שפירטנו למעלה משפיעים באופן ישיר על המחיר של צלם המגנטים. אבל יש דברים שכלולים בתוך המחיר וצלמי המגנטים לא גובים עליהם תשלום נוסף. אז אל תיפלו בפח ותשלמו כסף על מה שבכל מקרה נכלל במחיר.

מגנט שצולם על ידי צלם מגנטים  הדפסה תרמית -  מכירים את זה שאתם מגיעים למקרר בבית של חברים שלכם ומגלים מגנטים דהויים ברמה שאתם לא מבדילים בין החתן לכלה? איכות המגנט ועמידותו קשורים באופן ישיר להדפסה שבה משתמש צלם המגנטים.

יש שתי הדפסות נפוצות למגנטים באירוע. הדפסה בדיו - שהיא בעצם הדפסה כמו במדפסת הביתית שלכם. כמו שאתם יכולים לנחש, ההדפסה הזו לא מחזיקה מעמד יותר מדי זמן. בדיוק בגלל זה רוב צלמי המגנטים משתמשים היום בהדפסה תרמית, שהיא הדפסה זהה לפיתוח תמונות, מה שהופך את המגנט שלכם לאיכותי במיוחד. לפני שבוחרים צלם מגנטים כדאי לוודא שההדפסה תרמית, פשוט קצת חבל שתשלמו מחיר גבוה בתמורה למגנט גרוע.

פעם היו הבדלי מחירים בין הדפסת דיו להדפסה תרמית, אבל היום הדפסה תרמית היא לגמרי הסטנדרט. מה זה אומר? שאם צלם מגנטים אומר לכם שיש לו הדפסה איכותית במיוחד ולכן הוא לוקח יותר כסף, תוכלו למצוא את אותה הדפסה במחיר סטנדרטי.

מגנט שצולם על ידי צלם מגנטים  מסגרת לבחירתכם - לא משנה אם אתם זוג רומנטי שאוהב לבבות או ילדת בת מצווש שרוצה את הדמות מהסדרה האהובה עליה, צלמי המגנטים יעמידו לרשותכם מבחר גדול מאוד של מסגרות שתוכלו לבחור מתוכו. חלק מצלמי המגנטים אפילו יעצבו לכם מסגרת במיוחד, ללא תוספת במחיר. כמובן שהמסגרת כוללת גם את השמות שלכם והתאריך, או כל כיתוב מקורי אחר שתרצו להוסיף, נגיד "דיר באלק אם תשכחו להשאיר מתנה".

מגנט שצולם על ידי צלם מגנטים  דיסק - המחיר של צלם המגנטים כולל כמובן גם דיסק און קי שעליו נמצאות כל התמונות שצולמו במהלך האירוע.

מגנט שצולם על ידי צלם מגנטים  הגדלות - חלק גדול מצלמי המגנטים נותנים ללא תוספת במחיר 3-5 הגדלות של כמה מהמגנטים, בעיקר מהרגעים היפים והמגניבים מהאירוע שלכם. ההגדלות הן לרוב בגודל של 20X25.

מגנט שצולם על ידי צלם מגנטים  עמדת מגנטים - טוב, זה כבר ממש מובן מאליו. במחיר של צלם המגנטים נכללת גם עמדה שבה יוצמדו המגנטים. לרוב זה יהיה על לוח מגנטי (דא!), פעמים אחרות על לוח עץ עם חבלים קטנים ואטבים.

 מגנטים לאירועים שצולמו על ידי צלם מגנטים

 


צלם מגנטים - מחירים

טוב, אז אנחנו יודעים כבר מה כולל צלם המגנטים במחיר, אבל כמה תשלמו תכלס? כמו שכתבנו קודם, יש שתי חבילות עיקריות למחיר של צלם מגנטים. אחת כוללת מספר מוגבל של מגנטים והשניה ללא הגבלה של מגנטים.

מחיר מחיר של צלם מגנטים ל- 400-600 מגנטים, יהיה 600-850 ₪, כולל מע"מ.  

מחיר מחיר של צלם מגנטים למגנטים ללא הגבלה יהיה 800-1500 ₪, כולל מע"מ.

הפער הגדול במחירים של צלמי מגנטים נובע מהניסיון והשם של הצלם. בשוק תחרותי כמו של צלמי המגנטים, לשנות הניסיון, הרמה המקצועית ואיכות הציוד יש השפעה גדולה על המחיר.

האם כדאי להשקיע בצלם מגנטים עם ניסיון? זו כבר החלטה שלכם. רק נגיד שצלם מגנטים מקצועי ידע לצלם בצורה טובה גם את האווירה של האירוע, וינצל את הזמנים שבהם לא מצטלמים (כמו בחופה) כדי לצלם לכם כמה שיותר תמונות מהאירוע. ובסוף, בזכות צלם המגנטים יהיו לכם תמונות של כל האורחים שלכם ואתם בטוח רוצים אותם ברגעים היותר טובים ומחמיאים שלהם.

 צלם מגנטים | מחיר

 


איך אפשר להוזיל מחיר של צלם מגנטים?

טוב ששאלתם. יש שלוש דרכים עיקריות לקבל מחיר קצת יותר זול של צלם מגנטים.

1. הדרך הראשונה להוזיל מחיר של צלם מגנטים היא לקחת צלם מתחיל. כמו שאמרנו קודם, לניסיון של הצלם ולשם שהוא קנה לעצמו יש משמעות במחיר. צלם מגנטים מתחיל שעוד לא מוכר ורוצה לצבור ניסיון, יכול לקחת גם מחיר של 500 ₪ לאירוע. אם הסתכלתם באתר ואהבתם את העבודות שלו, התקשרתם והתרשמתם מהיחס שלו, תוכלו להשיג מגנטים איכותיים וטובים במחיר זול יותר ובלב שקט.

2. הדרך השניה להוזיל את המחיר של צלם מגנטים היא לקחת חבילה של צילום + צילום מגנטים. כיון שלחלק מצלמי האירועים יש ניסיון מקצועי רחב, חלקם מציעים צילומי אווירה וצילומים נוספים מהאירוע, כך שבמחיר של צלם מגנטים תוכלו בעצם לוותר על צלם נוסף ולחסוך בעלויות. השיטה הזו כמובן מתאימה לאירועים קטנים בהם לא צריך שני צלמים.

3. אופציה אחרת להוזלה במחיר היא לקחת חבילת צילום שכוללת גם צלם סטילס וגם צלם מגנטים מאותו מקום. כלומר, עדיין יהיו לכם שני צלמים לאירוע אבל לרוב תקבלו על זה הנחה משמעותית של כמה מאות שקלים, תלוי בגודל האירוע ומה כוללת חבילת הצילום. בדומה לחבילת צילום, אם אתם רוצים עוד אטרקציות לאירוע שלכם, אפשר לקחת חבילה של כמה אטרקציות לאירועים שכוללת צילום מגנטים במחיר זול יותר. 

 צילום אווירה כדי לחסוך במחיר של צלם מגנטים

 


צילום מגנטים - הצעות מחיר לדוגמא

לפני שאתם סוגרים אירוע עם צלם מגנטים, אל תשכחו לבקש הצעת מחיר. לא סתם שיחה בטלפון, אלא הצעת מחיר מסודרת במייל או בוואטסאפ. כי כשיש לכם הצעת מחיר מסודרת, אתם מונעים הרבה כאב ראש, בלאגן ובלבול בשעת התשלום.

הצעת המחיר כוללת שלושה סעיפים חשובים:

מצלמה של צלם מגנטים  מגנטים - מה כמות המגנטים, איזה גדלים, סוג ההדפסה והאם יש הגדלות.

מצלמה של צלם מגנטים  פרטי האירוע - מתי צלם המגנטים מגיע, מתי הוא עוזב, כמה עולות שעות נוספות וכמה אנשי צוות מגיעים.

מצלמה של צלם מגנטים  אופן וזמן התשלום - רוב צלמי המגנטים דורשים את התשלום ממש בתום האירוע. מומלץ להתכונן לזה מראש ולוודא שיש עליכם אמצעי תשלום.

 

אנחנו לא נשאיר אתכם רק עם המידע. כדי שתראו איך זה נראה בפועל, צירפנו לכם שלוש הצעות מחיר אמיתיות של צלמי מגנטים לאירועים.
 

1. הצעת מחיר לצלם מגנטים לאירוע חברה - 200 מוזמנים

הצעת המחיר כוללת:

 • עד 450 מגנטים בגודל 10.5X7.5
 • 3 הגדלות בגודל 20X25
 • שעות עבודה - 17:00-21:00 (תוספת מחיר לשעת עבודה נוספת - 150 ₪)
 • הדפסה תרמית
 • 2 אנשי צוות
 • דיסק און קי עם כל התמונות

סה"כ מחיר צלם מגנטים לאירוע חברה = 850 ₪, כולל מע"מ.
 

2. הצעת מחיר לחתונה - 400 מוזמנים

הצעת המחיר כוללת:

 • מגנטים בגודל 7.5X10.5 ללא הגבלה
 • שעות עבודה - 19:30-24:00 (תוספת מחיר לשעת עבודה - 200 ₪)
 • הדפסה תרמית
 • 2 אנשי צוות
 • 8 הגדלות
 • דיסק און קי עם כל התמונות

סה"כ מחיר צלם מגנטים לחתונה = 1,100 ₪, כולל מע"מ.
 

3. הצעת מחיר לצלם מגנטים - חבילת צילום לבת מצווה - 250 מוזמנים

הצעת המחיר כוללת:

 • מגנטים בגודל 10.5X7.5 ללא הגבלה
 • שעות עבודה 11:00-15:00 (תוספת מחיר לשעת עבודה - 150 ש"ח)
 • הדפסה תרמית
 • 2 אנשי צוות
 • 5 הגדלות
 • דיסק און קי עם כל התמונות מהאירוע
 • עריכת מצגת מקצועית לאירוע
 • צילום סטילס לכל אורך האירוע

סה"כ חבילת צילום: מחיר צלם מגנטים + צילום סטילס + עריכת מצגת = 2,300 ₪, כולל מע"מ.

 חבילת צילום מגנטים

 


צלמי מגנטים מומלצים לאירועים

אז אתם כבר יודעים מה המחירים של צלמי המגנטים, אבל איך מתחילים לבחור ולסנן מכל ההצעות שיש באינטרנט? אז כמו שדאגנו לכם למחירים, ככה גם צירפנו לכם רשימה של צלמי מגנטים מומלצים, לפי חוות דעת של עשרות לקוחות קודמים. אחרי כל צילום מגנטים או הזמנה של תא צילום, צוות מידרג מתקשר ללקוחות ומבקש מהםחוות דעת וציונים, כדי לוודא שהדירוג נשאר מעודכן כל הזמן.

ומה השלב הבא? תוכלו גם לקרוא חוות דעת ולהזמין אטרקציות נוספות לאירועים, איפור ותסרוקות, או תקליטנים. הכל כדי שיצאו לכם אירוע מושלם, שאף אחד לא ישכח.

תגידו צ'יז!


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה צלם מגנטים?

מחיר של צלם מגנטים נע בין 500 ל-1,500 ש"ח, ללא מע"מ. 

חבילה של עד 400 מגנטים תעלה כ-600-850 ש"ח, וחבילה של מגנטים ללא הגבלה תעלה כ-800-1,500 ש"ח. 

כמה עולה צלם מגנטים לחתונה?

מחיר ממוצע של צלם מגנטים לחתונה הוא 1,200 ש"ח, כשהמחירים יכולים לנוע מ-850 ש"ח ועד 1,500 ש"ח, לא כולל מע"מ. 

כמה עולה צילום מגנטים?

צילום מגנטים לאירוע קטן עולה כ-600-850 ש"ח ולאירוע גדול 850-1,500 ש"ח, לא כולל מע"מ. 

אנשים שהתעניינו בצלם מגנטים - מחיר התעניינו גם בזה...אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק