מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מאמרים על רשתות תקשורת

יותר כיף ויותר חכם להיפגש עם טכנאי רשתות כשיש לכם קצת מידע מקדים. בדיוק בגלל זה כתבנו בשבילכם טיפים, המלצות ומאמרי מחירים שיתנו לכם את כל המידע שאתם צריכים על רשתות תקשורת.

טאבלט לשליטה על בית חכם | בית חכם - מחירים
בית חכם - מחירים
החלטתם לשדרג את הבית שלכם? צעד חכם! אבל כמה עולה בכלל בית חכם ומה ההבדל בין מחיר בית חכם קווי לאלחוטי? צירפנו גם הצעות מחיר לדוגמה שתדעו בדיוק לקראת מה אתם הולכים
בית חכם
כאן תמצאו מידע על מערכת בית חכם – מה זה, איזה סוגים יש, איך מתקינים, מחירים וכמובן בעלי מקצוע מומלצים.
רשת ביתית קווית
התקנת רשת ביתית חוטית
רוצים לעשות רשת ביתית בבית? במאמר הבא תוכלו לקרוא איזה רשת ביתית מומלצת יותר - קווית או אלחוטית? מה היתרונות והחסרונות של רשת ביתית קווית וגם הצעות מחיר להתקנת רשת ביתית קווית
רשת מאש
רשת מאש
הקליטה באזורים הרחוקים של הבית חלשה? בואו לקרוא על רשת מאש. איך זה עובד? כמה זה עולה? מתי עדיף mesh ומתי עדיף מגדיל טווח? כל התשובות בפנים.
סידור ארון תקשורת ביתי
סידור ארון תקשורת ביתי
הכבלים שלכם נראים כמו ספגטי? בואו לקרוא על סידור ארון תקשורת ביתי: מי מבצע את זה? כמה זמן זה ייקח? מה זה יכלול? וכמה זה יעלה? כל הפרטים פה בפנים.
התקנת תשתית אינטרנט
התקנת תשתית אינטרנט
זקוקים להתקנת תשתית אינטרנט בבית או בעסק? בואו לקרוא את כל הפרטים והמידע שכדאי שתבואו איתו לתהליך.
השחלת כבל רשת בקיר
השחלת כבל רשת
השחלת כבל רשת תיעשה בדרך כלל דרך צינורות שבתוך הקיר מארון התקשורת ועד החדר בו תרצו להתקין נקודת רשת. מה המחיר של השחלת כבל רשת, מה עושים אם לא רוצים להשחיל בתוך הקיר ועוד תשובות לשאלות נוספות - ממש בפנים.
נקודת רשת
התקנת נקודת רשת
התקנת נקודת רשת תעלה בין 350 - 450 ש"ח לנקודה בודדת, שככל שמתקינים יותר נקודות כך המחיר לנקודה יורד. מתי תצטרכו להתקין נקודת רשת ואיזה כבל רשת הכי מומלץ - כל המידע ממש כאן.
נקודת גישה
נקודת גישה
כשיש בעיות קליטה ורוצים ליצור רשת אינטרנט אחידה, נקודת גישה (access point) יכולה לפתור את הבעיה. מתי עדיף נקודת גישה ומתי מגדיל טווח, כמה תעלה נקודת גישה ואיך מתקינים אותה - כל מה שחשוב לדעת, בפנים.
מגדיל טווח אינטרנט
התקנת מגדיל טווח
מגדיל טווח יכול לעזור לכם להגביר את קליטת האינטרנט בבית ולתת ראש שקט. לפני שאתם מחברים את החדרים חסרי הקליטה לעולם, היכנסו כאן לכל הפרטים על התקנת מגדיל טווח, ההבדלים בין מגדיל טווח קווי לאלחוטי ומחירים.
מרכזיית IP - טלפון עם מסך חכם
מרכזיית IP
העסק הולך וגדל ואתם רוצים לנהל את התקשורת עם הלקוחות טוב יותר? מרכזיית IP היא בדיוק הדבר שחיפשתם. כל המידע על מרכזיית IP, סוגיה השונים ומחיר ההתקנה - מרוכז כאן.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק