מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מגשי אירוח

לעשות אירועים קטנים זה כבר ממש לא טרחה – מזמינים מגשי אירוח מגוונים וטעימים ובקלי קלות פרסתם בופה טעים ואסתטי. לאיזה אירועים לא מתאים להזמין מגשי אירוח? כמה מגשי אירוח כדאי להזמין בהתאם לגודל האירוע? ומה בכלל טווח המחירים? לא לדאוג, אנחנו על זה.


מה זה מגשי אירוח?

מגשי אירוח – מילות קסומות שנכנסו לחיינו. פיתרון קייטרינג גאוני. מגשי האירוח הם מגשים מוכנים של מגוון מאכלים אסתטיים וטעימים שאין צורך בצוות קייטרינג כדי להגיש ולחלק אותם לאורחים. את המגשים מכינה חברת מגשי האירוח במטבחים שלה ושולחת אותם אליכם לאירוע. כשהמגשים מגיעים, כל מה שנותר הוא להוריד את המכסים, לשים על הבופה ו-פוף! הכול מוכן ומהמם לקבל את פני האורחים הרעבים שלכם.

מגשי אירוח לרוב מורכבים ממנות קטנות של מאכלים יפים וטעימים, מאכלי ביס שיש להם מראה אסתטי ומזמין מאוד. לצידם לרוב מגישים קערות סלט גדולות, מגשי גבינות ומגשי ירקות חתוכים, וכך כל אורח יכול להרכיב לעצמו צלחת מאוזנת, טעימה ובריאה.

המגשים הפופולאריים ביותר הם מגשים של מיני-סנדוויצ'ים (אם זה מיני המבורגרים, קוראסון-סנדוויץ', בייגלים אמריקאיים או פשוט סנדוויצ'ונים) בנוסף אליהם טורטיות הן כוכבות רציניות במגשי אירוח כיוון שתמיד ניתן לעשות אותן במגוון טעמים ולענות על טווח רחב של טועמים.

 מגש אירוח מיני המבורגרים

לאיזה אירוע מתאים מגשי אירוח?

מגשי אירוח לאירועים קטנים

מגשי אירוח מתאימים לאירועים קטנים של עד 100 איש שבהם אין צורך או רצון לשכור צוות קייטרינג. צוות קייטרינג מייקר את מחיר האוכל וגם עלול לפגוע באינטימיות שבאירוע.

בריתות, מסיבות רווקות, ארוחות למשפחה המורחבת, ישיבות, הרמות כוסית בעבודה, אירועים בפארק, בבית כנסת ובבית הם אירועים קלאסיים למגשי אירוח. ככה גם יש אוכל טעים ואסתטי, וגם המחיר סביר כי אין הוצאות לצוות / קירור / מלצרים. 

אבל גם באירועים קטנים יש מגוון של אנשים, וכאן עוד נכנס יתרון גדול של מגשי האירוח – כל מגש אירוח מכיל מספר מנות מצומצם, בין 14 יחידות ל-22 יחידות, תלוי במנה ובגודלה. כמובן שאתם יכולים להזמין כמה מגשי אירוח זהים על מנת שכל האורחים יטעמו מהכול, אבל פיתרון טוב יותר כנראה לאירוע שלכם הוא להזמין מספר מגשי אירוח שונים ולגוון את המאכלים השונים על השולחן. כך תוכלו לענות על דרישות דיאטטיות שונות – צמחונים, טבעונים, ללא גלוטן או ללא סוכר, כל אחד מהסועדים יכול לאכול לפחות ממגש אירוח אחד שעונה על הדרישות הקולינריות שלו. כשכל האורחים שבעים, אתם יכולים לדעת שהאירוע הולך טוב.

מתי לוותר על מגשי אירוח ולהזמין קייטרינג?

באירועים גדולים יותר, מסביבות 100 איש ומעלה כנראה שכבר תעדיפו להזמין קייטרינג "כמו שצריך". צוות הקייטרינג ינהל את ההגשה, יפנה כלים ריקים, ימלא חוסרים ויוודא שכל האוכל שצריך להיות חם הוא חם וכל האוכל שצריך להיות קר הוא קר. כן, אפשר פשוט להזמין ה-מ-ו-ן מגשי אירוח, אבל באירועים בסדר גודל כזה כנראה יהיה לכם קשה לנהל את האירוע בעצמכם וגם ליהנות ממנו. אה, וצוות הקייטרינג גם מנקה אחריו בסוף, אז אל תפסלו אותו על הסף! 

בנוסף, מעבר לגודל האירוע חשוב מאוד לחשוב על אופי האירוע שאתם רוצים. מגשי אירוח מתאימים מאוד לאירועים דינאמיים בהם האורחים מסתובבים ולא יושבים סביב שולחן, בדיוק בשביל זה המנות הקטנות והאסתטיות מתאימות, לאכול אותן בעמידה ללא טרחה רבה. באירוע רשמי לעומת זאת, גם אם הוא קטן, בו האורחים יושבים באופן מסודר סביב שולחנות כנראה כדאי להזמין קייטרינג שיגיש את המזון לשולחנות באופן מסודר, או לחשוב על הזמנת אוכל מסוג אחר שיאפשר ישיבה ארוכה ונעימה סביב שולחנות. 

מתי מתאים להזמין קייטרינג ומתי מתאים להזמין מגשי אירוח לאירוע קטן? עוד טיפים בסרטון:


כמויות – כמה מגשי אירוח להזמין?

בתוך כל ישראלי שוכנת אמא פולנייה קטנה שצועקת עליו שלא יהיה מספיק אוכל. אנחנו הישראלים עם כמויות זה סיפור. תמיד חוששים שלא יהיה מספיק, שלא כולם יצאו שבעים מהאירוע. אבל חברים אנחנו מרגיעים אתכם מראש – יהיה מספיק אוכל!

"אנחנו תמיד ממליצים כמה מגשי אירוח בדיוק להזמין לפי כמות האורחים ואופי האירוע והלקוחות תמיד רוצים להזמין יותר" מספרת מירב, בעלת קייטרינג המדורגת באתר בציון 9.96, "לרוב מי שמזמין יותר זורק אוכל בסוף וזה פשוט חבל". אז בנימה סביבתית זאת הדבר הראשון שכדאי לזכור בבחירת כמויות מגשי האירוח לאירוע שלכם הוא להקשיב לעצה של מי שמספק לכם אותם.

בנוסף מומלץ תמיד להזמין שלושה סוגים שונים של מגשי אירוח של פחמימות, כל אחת כמספר האורחים באירוע, כדי שכל אחד יכול לקחת לו לצלחת את שלושתן. כך למשל אם אתם עורכים אירוע של 50 איש כדאי להזמין לדוגמא 50 סנדוויצ'ים, 50 טורטיות ו50 המבורגרים פורטובלו, ולהיות בטוחים שכולם יכולים לטעום מהכול.

בנוגע לכמות הסלטים והגבינות שילוו את הפחמימות, התייעצו עם בעל הקייטרינג כמה מגשים להזמין לפי הגדלים שהם עובדים איתם. לרוב קערת סלט גדולה מכילה בסביבות 15-20 מנות ומגש גבינות גם הוא מספיק לבסביבות 20 איש.

 מגש אירוח טורטיות

מאיפה כדאי להזמין?

הגעתם לכאן כנראה אחרי שהקשתם את המילים "מגשי אירוח" בגוגל. לחצתם אנטר וכמות התוצאות שקיבלתם מסנוורת. אפשר להזמין מגשי אירוח בלי לדבר עם אף אחד ממש – להוסיף לעגלה באתר, לכתוב כתובת, לשלם וביי. אבל אנחנו לא ממליצים על זה כל כך. נכון, התמונות באתרים נראות פשוט מדהים, אבל לפני שמזמינים צריך לוודא מספר דברים שכן הצלחת אירוע נשענת בהרבה על האוכל. מה לעשות, האורחים נהנים על קיבתם. אז הדבר הראשון שאתם רוצים לוודא הוא שהאוכל טעים. איך עושים את זה?

הזמנת מגש טעימות – כל מקום שמכבד את עצמו מאפשר להזמין מגש טעימות בתשלום. אתם יכולים להזמין את הטעימות של מגשי האירוח סתם לארוחת ערב משפחתית או לעשות מזה ערב סרט. כך תאכלו לכם בנחת ובתיאבון את הכיבוד ותחליטו אלו מגשי האירוח אתם רוצים שהאורחים יאכלו באירוע שלכם. מעבר לכך, אחרי שטעמתם את יכולים לבקש מהקייטרינג לעשות התאמות ושינויים באוכל בהתאם לרצונכם.

טריות טריות טריות – אחד הדברים ששווה לוודא עם חברות הקייטרינג שאתם מדברים איתן הוא מתי מכינים את מגשי האירוח. הכלל הוא סופר פשוט – מגשי אירוח מכינים ביום האירוע. ישנם מאכלים מסוימים שניתן להכין יום-יומיים מראש כמו פסטה, פשטידות ולזניה. אבל סלטים, סנדוויצ'ים ובעצם כל שאר האוכל יש להכין באותו היום ואין מצב שאתם לוקחים מישהו שמכין את מגשי האירוח לפני כן.

 מגש אירוח קינוחים

מחירים של מגשי אירוח

מחירי מגשי אירוח מגוונים כמו מספר המקומות שמכינים אותם, שזה כאמור המון. ננסה לתת לכם מושג על טווח המחירים לכל סוג מגש אירוח, אך לפני זאת טיפ קטן: כשאתם משווים מחירים בין מגשי אירוח שונים אל תפספסו את הפרט הכי חשוב – מספר המנות במגש. הגיוני מאוד שאם חברת קייטרינג אחת מוכרת 20 יחידות של בייגלים במגש ואחרת 30 יחידות מחיר המגשים שלהם יהיה שונה.

לכן, עדיף לבקש הצעת מחיר לכל מגשי האירוח יחד, ולא להשוות אחד לאחד. כך תשוו בין מה שבאמת תשלמו על האירוע שלכם בכל חברת קייטרינג. ועכשיו למחירים:

אבוקדו מחיר מגש אירוח כריכונים הוא כ7-10 ₪ ליחידה, כלומר 170-200 ₪ למגש אירוח כריכונים של 20 יחידות 

אבוקדו מחיר מגש אירוח טורטיות הוא כ5.5-7.5 ₪ ליחידה, כלומר 110-150 ₪ למגש אירוח טורטיות של 20 יחידות

אבוקדו מחיר מגש ירקות חתוכים קטן נע בין 65-80 ₪

קאפקייק לאירועמחיר מגש אירוח קינוחים אישיים נע בין 6.5-7.5 ₪ ליחידה, כלומר בין 130-150 ₪ למגש מתוקים של 20 יחידות


ספקים מומלצים למגשי אירוח

תראו אותנו, מדברים ומדברים על מגשי אירוח איכותיים, טעימים ויפים, וטרם אמרנו לכם איפה אפשר להשיג את כל הטוב הזה! אז פתחנו מתחם אירועים לא מזמן ובו תוכלו גם למצוא חברות קייטרינג מומלצות שמספקות מגשי אירוח חלביים, בשריים וטבעוניים. כל מה שצריך הוא לקרוא המלצות ולבחור את המאכלים שאתם הכי אוהבים. בהצלחה ובתיאבון!


אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק