מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מאמרים על תיקוני תריסים וחלונות

יותר כיף ויותר חכם להיפגש עם איש תריסים כשיש לכם קצת מידע מקדים. בדיוק בגלל זה כתבנו בשבילכם טיפים, המלצות ומאמרי מחירים שיתנו לכם את כל המידע שאתם צריכים על תיקוני תריסים וחלונות.

כמה עולה שלב שבור בתריס?
תיקון תריסים
כמה טיפים שמומלץ לקרוא לפני תיקון תריסים - מהן התקלות הנפוצות, מהי עלות כל תקלה, וגם - איזה תקלות נוכל לפתור ממש לבד.
מחיר תיקון תריסים חשמליים
תיקון תריסים חשמליים – מחירים
נתקע התריס החשמלי? נשבר לו שלב? בדקנו עם קבלני אלומיניום כמה יעלה לכם כל תיקון בתריס חשמלי
חלון הממ"ד צריך תיקון ואתם צריכים לדעת מה המחיר? יצרנו בשבילכם במידרג רשימה מפורטת של כל התקלות והמחירים של תיקון חלון ממ"ד - ידית, צירים ועוד הרבה. כל מה שרציתם לדעת על מחיר תיקון חלון ממ"ד - במידרג.
תיקון תריסים חשמליים
לחצתם על המתג של התריס החשמלי שלכם וכלום לא קורה? כאן תוכלו להבין מה אפשר לעשות כדי להימנע מלהוציא כסף על תיקון תריסים חשמליים ואם לא – מה מחיר התיקונים האלה.
החלפת שלבים בתריס
החלפת שלבים בתריס
כאן תמצאו את כל המידע על החלפת שלבים לתריס – איך מחליפים וכמה עולה? - במידרג
תיקון חלון ממ"ד
תיקון חלון ממ"ד
כאן תמצאו את כל המידע על תיקון חלון ממ"ד - איך מתקנים וכמה עולה? במידרג
תריס גלילה בזמן תיקון
תיקון תריס גלילה
התריס מקולקל? מתגעגעים לאור השמש? תיקון תריס גלילה הוא לפעמים עניין פשוט שתוכלו לעשות בעצמכם. כל התקלות והמחירים בתיקון תריס גלילה - במידרג.
תיקון תריס הזזה
מחיר תיקון תריסים
התריס תקוע, השלבים שבורים? במידרג תמצאו את כל מחירי תיקון התריסים לפני העבודות וסוגי התריסים השונים - מחיר תיקון תריס גלילה, מחיר תיקון תריס הזזה, החלפת שלבים, ועוד.
החלפת מנוע לתריס חשמלי
החלפת מנוע לתריס חשמלי
תריס מחליק? מקרטע? מרעיש? מקצר? כל מה שכדאי לדעת לפני החלפת מנוע לתריס חשמלי – מתי צריך, כמה זה עולה, וכמובן מתקני תריסים מומלצים להחלפת מנוע לתריס חשמלי.
תיקון תריס גלילה חשמלי
תיקון תריס גלילה חשמלי
תריס הגלילה החשמלי עושה בעיות? לא עולה, לא יורד, נתקע, מקצר, מרעיש, מחליק? במידרג אספנו עבורכם את כל התקלות, התיקונים והמחירים של תריס גלילה חשמלי.
תיקון חלון ויטרינה
החלפת גלגלים לויטרינה
מתי צריך להחליף גלגלים לויטרינה, איך מחליפים וכמה יעלה להיעזר במתקן דלתות מיומן? במאמר הבא נסביר את כל מה שחשוב לדעת על החלפת גלגלים לויטרנה, ואפילו נצרף המלצות על מתקני דלתות המתמחים בויטרינות.
רצועה בתריס חשמלי
החלפת רצועת תריס
אם התריס שלכם התקלקל, יש מצב שזה בגלל שהרצועה נקרע. במאמר הבא נראה איך יודעים שצריך החלפת רצועת תריס, איך מחליפים וכמה החלפת רצועת תריס על ידי מתקן תריסים מנוסה תעלה לכם.
החלפת מנגנון בתריס גלילה ידני
החלפת מנגנון תריס גלילה ידני
לפני שאתם מכריזים שהרצועה נקרעה, יש מצב שהיא בכלל לא אשמה, ואתם צריכים החלפת מנגנון בתריס גלילה ידני. במאמר הבא נראה מתי יודעים שצריך להחליף, איך מחליפים וכמה עולה החלפת מנגנון בתריס גלילה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק