מוקד טלפוני: 1-700-707-233

בלונים לאירועים - מחירים
בואו נסגור פינה, מחיר של בלונים לאירועים מתחיל מ-400 ₪ ויכול להגיע גם ל-3,000 ₪. זהו, את הפרט הכי חשוב יש לכם. עכשיו השאלה היא מה המחיר הזה כולל ולמה טווח המחירים גדול כל כך. האם מדובר בהבדל במחיר הבלונים עצמם? סוגי הבלונים? או אולי דווקא הניסיון של אמן הבלונים? אנחנו מתכוונים לענות על כל זה וגם נצרף הצעות מחיר אמיתיות, כדי שתוכלו לראות מה המחירים של בלונים לאירועים בפועל. 


בלונים לאירועים

כבר סגרתם צלם לאירוע ואפילו איפור ושיער. ההתרגשות באוויר ועכשיו מגיע השלב הכייפי באמת - לבחור אטרקציות לאירוע שלכם.

בלונים לאירועים הופכים כל אולם לחגיגי וכל רחבת ריקודים לצבעונית ומגניבה. בלונים גם נראים עניין מה זה פשוט - חתיכת גומי, מנפחים, נגמר העניין. אבל כשמגיעים למחירים של בלונים לאירועים מבינים שמשחק הילדים הזה יכול להיות קצת מורכב, כי יש סוגים שונים של בלונים, גדלים ואפשרויות העיצוב הן אין סופיות.

לפני שאנחנו בכלל נכנסים למחירים של בלונים לאירועים, צריך להבין האם אתם מחפשים עיצוב בלונים לשולחנות ולאולם עצמו או אמן בלונים לרחבה.

עיצוב בלונים לאירועים כולל עיצובים שונים כמו: זרי בלונים לשולחנות, בלונים בצורות שונות, שער כניסה, השם של בעלי האירוע מבלונים, גילאים, בלוני לד צבעוניים ועוד.

אמן בלונים או בלונים לרחבה מגיעים בשלב הריקודים והמוזיקה. אז אמן הבלונים קושר ומקפל בלונים בצורות שונות כמו כתרים, מסגרות, צמידים, כנפיים, כובעים וכל מה שאפשר כדי להוסיף לשמחה.

בין אם אתם מחפשים עיצוב בלונים לאירועים, אמן בלונים לרחבה או שילוב של השניים, המאמר הזה בשבילכם - כדי שתוכלו לדעת ממה מורכב מחיר של בלונים לאירועים וכמה תשלמו בסופו של דבר.


תמונות של בלונים לאירועים

עיצוב בלוני הליום כולל כיתוב עבור קישוט אולם ...
צילום: שרון גולדברגר, רעננה.
אספקת בלונים ליום הולדת.
צילום: עידן ראובני, גבעתיים.

בלונים לאירועים - מחירים של עיצוב בלונים

מה כולל מחיר של עיצוב בלונים לאירועים

תמחור של עיצוב בלונים לאירועים נעשה באופן גלובלי, כאשר ישנם ארבעה פרמטרים שמשפיעים על מחיר של בלונים לאירועים: סוג הבלון, כמות הבלונים והשולחנות, גודל הבלונים, ומורכבות העיצוב.

בלון לאירוע סוג הבלון - ישנם שני סוגים עיקריים של בלונים. הראשון הוא בלון הגומי (לטקס) הצבעוני והעגול שכולנו מכירים מהילדות. השני הוא בלון מאלומיניום שנקרא גם בלון מיילר ולרוב מיוצר בצורות והדפסות שונות. בשנים האחרונות נכנס לשוק הבלונים גם בלון לד שהוא בעצם בלון גומי שקוף עם שרשרת של נורות לד קטנות בתוכו.

מחיר בלונים לאירועים קשור בקשר הדוק אל סוגי הבלונים, כאשר בלוני הגומי העגולים הם הפשוטים והזולים ביותר. בלוני המיילר יקרים יותר ועולים כ-4-12 ₪ ליחידה, כך שאם תבחרו בלוני מיילר בצורות, מספרים או אותיות, המחיר יהיה קצת יותר יקר. בלוני הלד הם הבלונים היקרים ביותר והמחיר שלהם נע מ-20 ועד 50 ₪ לבלון. המחיר של בלוני הלד כולל הצבה והעמדה שלהם בדרך לחופה, בכניסה לאולם או בכל מקום אחר שתבחרו. 

בלון לאירוע כמות בלונים/ כמות שולחנות - אם אתם מעוניינים בעיצוב בלונים לשולחנות, המחיר ייקבע לפי מספר השולחנות. חלק גדול ממעצבי הבלונים נותנים מחיר גלובלי למספר קבוע מראש של שולחנות (נגיד 10 שולחנות) ומציינים מה תהיה התוספת לכל שולחן נוסף. אחרים מתמחרים מלכתחילה עלות של שולחן אחד ומכפילים במספר השולחנות שתזמינו.

בלון לאירוע גודל הבלונים - אמרנו לכם שבלונים זה עניין קצת מורכב וזה רק מסתבך כשמגיעים לגודל הבלונים. גודל של בלונים נמדד באינצ'ים, כאשר אינץ' שווה ל-2.54 ס"מ. גודל של בלונים מתחיל מ-5 אינץ' ויכול להגיע עד 40 אינץ' (שזה בלון בקוטר מטר בערך). כמובן שישנם בלונים גדולים אף יותר, אבל הם משמשים לרוב לפרסומות ואירועים עסקיים. הגודל הממוצע של בלונים לאירועים נע בין 14 ל-32 אינץ'. אם תרצו בלונים בגדלים שאינם ממוצעים, תהיה לכך השפעה על המחיר בסדר גודל שיכול לנוע בין 50 שקלים לכמה מאות שקלים, תלוי בגודל ובכמות הבלונים שתבחרו. 

בלון לאירוע עיצוב הבלונים - יש עיצובי בלונים פשוטים כמו שער בלונים פשוט או זר בלונים קשור מעל השולחן, ויש עיצובי בלונים מורכבים כמו שער בצורת ספירלה או בלונים בצורות של דמויות ותינוקות. חלק ממעצבי הבלונים יודעים "לקפל" בלונים אפילו בצורות של אופנועים, מכוניות, בתים ועצים - הכל כיד הדמיון הטובה עליכם. כמובן שההבדל ברמת העיצוב ישפיע על המחיר הסופי של עיצוב הבלונים לאירועים.

 בלונים לאירועים בצורת חתן וכלה

 

מחירים של עיצוב בלונים לאירועים

מחיר של בלונים לאירועים מחיר עיצוב בלונים לשולחנות נע בין 500 ל-1,000 ₪ ל-10 שולחנות. אם תבחרו עיצוב שולחן פשוט שכולל זר עם מספר בלונים, המחיר יהיה נמוך וינוע סביב ה-500-800 ₪. אם תבחרו בלונים עם הדפסה אישית או בעיצוב של דמויות, המחיר יהיה גבוה וקרוב יותר ל-1,000 ₪. כמו כן, על כל שולחן נוסף תשלמו מחיר שנע בין 40 ל-100 ₪.

חלק ממעצבי הבלונים יוסיפו במחיר הזה גם שער בלונים מעוצב, אך חלקם ייקחו עליו תוספת מחיר.

מחיר של בלונים לאירועים מחיר של שער בלונים לאירוע נע בין 350 ל-1,000 ₪, תלוי האם תזמינו איתו גם עיצוב שולחנות ועד כמה מורכב העיצוב. שדרת בלונים אחת בקשת תהיה זולה יותר מאשר 4 שדרות ועמודים בתחילת הקשת. אם תרצו להוסיף גם אותיות או מספרים, אולי תרצו לדעת שמחיר בלוני אלומיניום בצורת אותיות נע בין 10 שקלים לאות קטנה בגודל 14 אינץ' (35 ס"מ) ועד 50 ₪ לאות בגודל 32 אינץ' (81 ס"מ).  

מחיר של בלונים לאירועים כדאי לדעת שקיימות עוד אפשרויות רבות לעיצובי בלונים לאירועים. כך למשל תוכלו להזמין רשת להפרחת בלונים אחרי החופה בעלות של 400-600 ₪ ל-100 בלונים, או בלוני לד בדרך לחופה או בכניסה לאירוע במחיר של 300-500 ₪ ל-10 בלונים. 

כל המחירים כוללים מע"מ.

 קשת בלונים לבנה לאירועים

בלונים לאירועים - מחירים של אמן בלונים לרחבה

מה כולל מחיר של אמן בלונים

מחיר של אמן בלונים לאירוע נקבע גלובלית, כאשר לרוב אמן בלונים יגיע לשעה וחצי עד שעתיים ברחבה. המחיר של בלונים לרחבה מגלם בתוכו שלושה דברים עיקריים, שכמובן משפיעים על המחיר הסופי:

בלון לאירוע בצורת מספר בלונים לרחבה - אמן בלונים לאירוע נמצא על רחבת הריקודים ודואג כל הזמן שיהיו לחוגגים כתרים, קשתות, מסגרות לצילום הומוריסטי, כובעים ועוד. חוץ מהבלונים שאמן הבלונים קושר ברחבה עצמה, הוא מביא איתו בלונים שהכין מראש, כך שהמחיר כולל גם את שעות העבודה שקדמו לחגיגה. אם אמן הבלונים קושר בלונים רק ברחבה או לחילופין - רק מספק לכם בלונים שהוא קשר לפני האירוע, המחיר יהיה זול יותר.

כדאי לדעת שרוב אמני הבלונים לא מגבילים את כמות הבלונים, אבל מספר הבלונים הממוצע לאירוע הוא 50-100. גם אם זה נשמע לכם מעט, עצה שלנו - לא צריך יותר מזה. כמות כזו מספיקה בהחלט גם ל- 500 חוגגים. איך? קודם כל, לא כל האורחים שלכם עולים על הרחבה ומתוך אלה שכן רוקדים, לא כולם רוצים לרקוד עם בלונים. בכל מקרה כדאי שלא להעמיס בלונים כיון שעומס יתר של בלונים באירוע יכול ליצור הפרעה בריקודים. 75 בלונים ברחבה יוצרים עניין, צבעוניות ומרימים את החגיגה בצורה מדויקת.

בלון לאירועים בצורת מספר סוגי הבלונים לרחבה - סוגי הבלונים שמביא איתו אמן הבלונים גם משפיע על המחיר בצורה משמעותית. יהיו אמני בלונים שיביאו בלוני גומי רגילים לאירועים ואחרים יביאו בלונים מיוחדים כמו בלונים זוהרים באולטרא סגול, בלונים בגוונים מטאלים, בלונים בצורות מיוחדות, בלונים עם הדפסים ועוד.

בלון לאירועים בצורת מספר ניסיון של אמן הבלונים - השם שיצר לעצמו אמן בלונים ושנות הניסיון שלו משפיעים על המחיר. ככל שהאמן ידוע ומנוסה יותר, כך העיצובים יהיו יחודיים ומקוריים יותר ולכן המחיר יעלה. ממש כמו באמנות.  

 אמן בלונים לאירועים

 

בלונים לאירועים - מחירים של אמן בלונים

מחיר של בלונים לאירועים מחיר של אמן בלונים לרחבה הוא 700-1,500 ₪.

מחיר של בלונים לאירועים מחיר בלונים מנופחים לרחבה ללא אמן בלונים בחגיגה עצמה, ינוע סביב ה-700-1,000 ₪.
מחיר של בלונים לאירועים מחיר של אמן בלונים + בלונים מנופחים מראש יהיה 1,000-1,500 ₪. אמני בלונים מפורסמים, יקחו גם מחירים שעולים על 1,500 ₪.

הפער במחיר, כפי שכבר כתבנו קודם, נובע בעיקר מהניסיון והידע שיש לאמן הבלונים.

בדומה למחירים של בלונים לאירועים, גם המחירים של אמן בלונים כוללים מע"מ.

 בלונים מאורכים לאמן בלונים לאירועים

הצעות מחיר אמיתיות של בלונים לאירועים

כמו שהבטחנו, אנחנו לא משאירים אתכם באוויר. כדי שתוכלו להשוות ולראות בעיניים מה המחיר שתשלמו, אנחנו מצרפים הצעות מחיר אמיתיות של בלונים לאירועים.

1. הצעת מחיר לעיצוב בלונים לברית

עיצוב בלונים לשולחנות לברית, כ-100 מוזמנים.
 

הצעת המחיר כוללת:

- 1 בלון בצורה מיוחדת (מוצץ, בקבוק, תינוק) על כל שולחן X 10 שולחנות = 500 ₪.

- תוספת של בלון לד: 20 ₪ לבלון X 10 שולחנות = 200 ₪.

סה"כ מחיר של בלונים לברית = 700 ₪, כולל מע"מ.

 

2. הצעת מחיר לעיצוב בלונים לאירוע + בלונים לרחבה

הצעת מחיר לבלונים לבת מצווה עם כ-300 מוזמנים. הצעת המחיר כוללת עיצוב בלונים לשולחנות ובלונים לרחבה, ללא אמן בלונים.


הצעת המחיר כוללת:

- עיצוב בלונים ל-30 שולחנות: 40 ₪ לשולחן X 30 = 1,200 ש"ח

- בלונים לרחבה: 800 ₪.

- שער בלונים לרחבה: חינם - הטבה למזמינים עיצוב בלונים לאירוע + בלונים לרחבה

סה"כ מחיר של עיצוב בלונים לאירוע + בלונים לרחבה = 2,000 ₪, כולל מע"מ.

 

3. הצעת מחיר לעיצוב בלונים לשולחנות + קשת + בלונים בחופה

הצעת מחיר לבלונים לחתונה עם כ-350 מוזמנים, כולל עיצוב בלונים לשולחנות, קשת בלונים עם ארבעה עמודים והפרחת בלונים בחופה.
 

הצעת המחיר כוללת: 

- עיצוב בלונים ל-30 שולחנות עם הדפסה ומיתוג אישי: 70 ₪ לשולחן X 30 = 2,100 ₪

- קשת בלונים עם שדרה של 4 עמודים = 950 ₪

- הפרחת 100 בלונים לבנים פשוטים = 500 ₪

סה"כ מחיר של בלונים לאירועים = 3,550 ₪, כולל מע"מ.

 בלונים ורודים לאירועים

בלונים ואטרקציות מומלצות לאירועים

בואו נודה על האמת - בתחום האטרקציות לאירועים יש כל כך הרבה אפשרויות וספקים, שקצת אפשר ללכת לאיבוד. אחד הדברים העיקריים שלפיהם תוכלו לבחור אמן בלונים או ספק בלונים לאירוע הוא חוות הדעת והמלצות קודמות.

בין אם אתם מעוניינים רק בבלונים לרחבה או שאתם רוצים גם צלם מגנטים, גם בר מתוקים וגם איפור לרחבה, במידרג תוכלו לקבל המלצות וחוות דעת על כל האטרקציות לאירועים.  חשוב לנו לספר שאת חוות הדעת והדירוג אנחנו מקבלים מלקוחות אחרי האירוע, כך שכל ההמלצות אמיתיות וגם הציון מתעדכן באתר כל יום מחדש. וכשיש לכם את כל המחירים, הצעות מחיר לדוגמא וגם חוות דעת על בלונים לאירועים, כל מה שנשאר לכם זה פשוט לבחור ולהתחיל לחגוג מחייך.


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולים בלונים לאירועים?

המחיר של בלונים לאירועים משתנה מאוד לפי כמות הבלונים, האם אתם רוצים רק עיצוב שולחנות או תוספות אחרות, סוג הבלונים וגודל הבלונים.

בגדול, המחיר של בלונים לאירועים נע מ-400 ועד 1,500 ש"ח, כולל מע"מ. 

כמה עולה עיצוב בלונים לאירוע?

מחיר עיצוב בלונים לשולחנות הוא 40-100 ש"ח לשולחן. 

קשת בלונים לאירוע עולה 350-1,000 ש"ח. 

המחיר של בלוני לד לאירוע הוא 10-50 ש"ח לבלון. 

כל המחירים כוללים מע"מ. 

כמה עולה אמן בלונים?

המחיר הממוצע של אמן בלונים נע מ-700 ועד 1,500 ש"ח. יש אמני בלונים מפורסמים שלוקחים גם מחירים גבוהים יותר. 

אם תקחו רק בלונים לרחבה ללא אמן בלונים המחיר ינוע סביב ה-700-1,000 ש"ח. 

כמה עולה אמן בלונים לחתונה?

המחיר של אמן בלונים לחתונה הוא כ-700-1,500 ש"ח. 

אנשים שהתעניינו בבלונים לאירועים - מחירים התעניינו גם בזה...אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק