מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מחיר ניקוי ספות
. כבר שכחתם מה היה הצבע המקורי של הספה כשקניתם אותה לפני כמה שנים?  ניקוי ספות יכול לחסוך מכם קניית ספה חדשה, להחזיר לספה הישנה את הצבע ללחיים, או לכריות.לרוב, בכמה מאות שקלים תוכלו לנקות את הספות שלכם ולקבל ספות שנראות ממש חדשות. אז כמה עולה ניקוי ספה ומה משפיע על המחירים? בדקנו בשבילכם!

ניקוי ספות

 


מחיר ניקוי ספות - תימחור

ניקוי ספות נעשה לרוב בבית הלקוח, ומחיר ניקוי ספות מתומחר בדרך כלל על-פי מספר המושבים בספה. ישנם מנקי ספות שיתנו לכם פשוט מחיר ל"סט" ספות (ספה דו מושבית + ספה תלת מושבית), אבל בסופו של דבר המחירים לניקוי ספות יוצאים דומה בתמחור לכל הסלון או בתמחור לפי מושב.

המילה מושב עלולה להטעות, כי לא מדובר דווקא על מספר הכריות בספה - "מושב" על-פי מנקי הספות הוא באורך 60 ס"מ. כלומר, ספה דו-מושבית סטנדרטית באורך 160 ס"מ עם שתי כריות ישיבה מכילה 2.5 מושבים. במקרה של מחיר ניקוי ספה פינתית, ספת ריש ארוכה מהרגיל המכילה מושבים רבים, הרבה ממנקי הספות מורידים מעט במחיר כדי שהמחיר הכולל לא יצא מבהיל מדי.

בנוסף ישנם מנקי ספות שמעלים מעט את המחיר ניקוי הספות לספות בהן הכריות נשלפות לעומת ספות עם כריות קבועות שלא ניתן להוציא. מכיוון שלאורך השנים נוטים להפוך את הכריות לצידן הנקי, כך שמנקה הספות צריך לנקות את שני הצדדים של הכרית במקום צד אחד. 

ניקוי ספת בד

ניקוי ספות בד – מחיר

הספות הנפוצות ביותר כיום בבתים הן ספות בד. למרות שספות רבות עשויות מבד דוחה כתמים ומחזיקות מעמד שנים רבות, לאורך הזמן הן סופגות לכלוך רב עד שצבען עשוי להשתנות לחלוטין תחת השכבה האפרפרה של הזמן.

המחיר לניקוי ספת בד הוא 100 ₪ למושב בממוצע.


ניקוי ספות בד אימפלה – מחיר

בד אימפלה הוא בד סינטטי המכיל טפלון שעוזר לו לדחות כתמים קשים ולהחזיק מעמד זמן רב. לרוב, בד האימפלה נראה כמו זמש או בד קטיפתי אחר. מאחר והבד מתוכנן לדחות כתמים, הוא דוחה גם את כניסת המים והסבון אליו ולכן קשה יותר לנקות אותו ונדרשת עבודה מאומצת, חומרים מיוחדים ולפעמים אף ציוד מיוחד, דבר שמעלה את מחיר ניקוי הספה. 

המחיר לניקוי ספות בד אימפלה הוא 120 ₪ למושב בממוצע.


ניקוי ספות עור – מחיר

ספות עור דורשות ניקוי עדין ומקצועי מאוד. ניקוי לא מקצועי של ספת עור יכול לגרום לסדקים בעור ולקילוף של הריפוד, מה שאנחנו ממש לא רוצים שיקרה. כשהעור מתחיל להתקלף הספה בגסיסה ואין כבר כל-כך איך לתקן אותה. כמו כן, לאחר הניקוי חשוב למרוח על ספת העור חומר מיוחד לשימון העור שישמור עליו לאורך זמן, אז שימו לב שמנקה הספות עושה זאת.

המחיר לניקוי ספות עור הוא 120 ₪ למושב בממוצע.

ספת עור לאחר ניקוי

מחיר ניקוי ספות – איך ניתן להוריד את המחיר?

כמובן שתמיד מומלץ לקחת כמה הצעות מחיר לניקוי ספות מכמה בעלי מקצוע ולנסות להתמקח, אך לדעת כמה כללים מראש יעזור לכם לקבל מחיר טוב יותר על העבודה הכוללת: 

קודם כל, לרוב בעלי חברות הניקיון יש מחיר מינימום הגעה. אם למשל מחיר ניקוי כורסא הוא 250 ₪ בלבד, לרוב בעל המקצוע יגבה לפחות 400 ₪ לביקור, כך שאם אתם רוצים לנקות רק כורסא אחת, מחיר הניקוי יעלה כמעט פי שתיים.

מה עושים? שולחים לניקוי כמה שיותר דברים בבת אחת. חשבתם לנקות רק את הספות? הסתכלו סביב ובדקו האם יש עוד פריטים בבית שמנקי הספות יכולים לנקות: כורסאות, מזרונים, שטיחים וכל דבר מרופד אחר. כך גם תרוויחו ניקוי יסודי של הרבה דברים בבית, ובעיקר תקבלו הצעת מחיר כוללת שלרוב תהיה זולה יותר ממחיר ניקוי של כל פריט בנפרד.

בעלי המקצוע נוטים להוריד במחיר בעבודות גדולות ואתם יכולים לקבל מחיר אטרקטיבי במיוחד.

בנוסף, בעלי מקצוע רבים מכניסים אל מחיר ניקוי הספות הסופי גם את מחיר הנסיעה, במידה והיא ארוכה במיוחד, ואת מחיר החניה אם אתם גרים במקום עם בעיות חניה (אהמ אהמ תל אביב). לכן נסו למצוא מנקה ספות בסביבתכם הקרובה ואם אתם גרים במקום בעייתי מבחינת חנייה נסו לשמור מקום חניה קרוב מראש, או לפנות את מקום החניה הפרטי שלכם למנקה הספות שיגיע עם ציוד רב.


מנקי ספות מומלצים

ניקוי ספות טוב יכול לעשות פלאים לסלון שלכם, אבל ניקוי ספות לא טוב יכול לקצר את חיי הספה שלכם משמעותית. מחיר ניקוי הספה הוא שיקול משמעותי, אבל יותר מהכל חשוב לבחור מנקה ספות אמין ומקצועי. במידרג תמצאו רשימת מנקי ספות מומלצים עם חוות דעת והמלצות של אלפי לקוחות קודמים.


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה ניקוי ספות עור?

ניקוי ספות עור עולה לרוב כ120 ₪ למושב. מושב הוא כ60 ס"מ ולא כמספר כריות המושב. לכן ניקוי סלון סטנדרטי של ספה דו מושבית וספה תלת מושבים מעור יעלה לכם בסביבות 600 ₪.

כמה עולה ניקוי ספות בד?

ניקוי ספות בד עולה לרוב כ100 ₪ למושב. מושב הוא כ60 ס"מ ולא כמספר כריות המושב. לכן ניקוי סלון סטנדרטי של ספה דו מושבית וספה תלת מושבים מעור יעלה לכם בסביבות 500 ₪.

מה מחיר ניקוי ספה פינתית?

בתמחור של ניקוי ספה פינתית רוב המנקים מורידים במעט את המחיר. לרוב יחשבו את המחיר לפי מספר המושבים בספה (אורך הספה חלקי 60 ס"מ). ניקוי מושב ספת בד עולה בסביבות 100 ש"ח למושב, וניקוי מושב ספת עור עולה בסביבות 120 ש"ח למושב.

כיוון שמספר המושבים בספה פינתית יכול להיות גדול והמחיר עלול לצאת די מבהיל, רוב המנקים יורידו את המחיר לאחר החישוב. 

מה מחיר ניקוי ספות מקצועי?

ניקוי ספות מקצועי נעשה בבית הלקוח באמצעות מכשירים יעודיים לניקוי ספות בלבד. מחיר ניקוי ספות מקצועי לרוב מחושב לפי מספר המושבים בספה, כאשר מושב הוא באורך 60 ס"מ.

מחיר ניקוי מושב בספת בד הוא לרוב בסביבות 100 ש"ח.

מחיר ניקוי מושב בספת עור הוא לרוב בסביבות 120 ש"ח.

מחיר ניקוי ספת בד אימפלה הוא לרוב בסביבות  120 ש"ח. אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק