מוקד טלפוני: 1-700-707-233

לקוחות ממליצים על מידרג

נעמי זוסמן, ירושלים.

האמת?? אתם פשוט מצויינים, ואין לי אלא מילים טובות לומר. באמת... תענוג! הלוואי והיו כולם כמותכם - ועוד רבים עמכם! חזקו ואמצו. ותמשיכו לקחת את זה כל כך אישי - זו כנראה הדרך. ואתם ההוכחה :) נעמי

אריאל בילר, רחובות.

בעולם שבו אי אפשר להאמין יותר לביקורות על מוצרים באינטרנט, וכל שני וחמישי פותחים לנו רשימה מטעם של "צדיקים", אתר מדרג הוא ייחודי בכך שניתן להבחין כמעט מיד ברמת הנסיון, תשומת הלב, והיושרה של צוות האתר. אחרי שמקבלים מספר טלפון של בעל מקצוע, מידת ההשקעה שמתבצעת מאחורי הקלעים מתגלה כגדולה הרבה יותר מכשינתן לשער. כשאני משאיר ביקורת על בעל מקצוע, תהליך בקרת האיכות כל כך יסודי שאני נדהם כל פעם מחדש. לדוגמה, אף אתר אחר לא מתעניין לדעת לאחר כמה חודשים אם ברצוני לשנות את חוות הדעת הראשונית שלי. מבחינתי, המלצה באתר מדרג יותר טובה מהמלצה של חברים, מכיוון שחוות הדעת משוקללת ומהווה מדד אמיתי לביצועיו של בעל המקצוע.

חנה ארז, חולון.

להוגה אתר מידרג ולחברים הנפלאים העובדים בו! ברכות על הרעיון הנכון והראוי ועל תרומתכם לשמירת ההגינות והמוסריות בשירות. עד היום בכל פניה שלי לבעל מקצוע שהומלץ על ידכם ועל ידי הקהל לא התאכזבתי , להפך כל מה שנאמר היה נכון ונמצא אמת. מקווה שתמשיכו לפעול עוד שנים רבות לשירות הציבור מתוך הגינות ויושרה שתשפיע על כל החברה. יישר כח גדול חנה ארז

הילה תמרי, גבעת שמואל.

אתר מדרג מלווה אותנו שנים רבות ובכל רצון לשינוי, תיקון, שיפוץ אנחנו מיד פונים לאתר זה ומבקשים לאתר בו בעלי מקצוע אמינים וטובים שיוכלו לסייע לנו. בכל הפעמים שהגיע אלינו בעל מקצוע ממדרג, לא התאכזבנו ונהננו משירות אמין מקצועי וטוב, ואותם בעלי מקצוע נשארו איתנו ואנחנו פונים אליהם שוב ושוב כאשר יש צורך. כולי תקווה, שהאתר המצויין הזה ימשיך לפעול בעתיד וימשיך לסייע לנו וגם לבעלי המקצוע הטובים והאמינים שנמצאים בשוק להתפרנס בכבוד .

מיטל בוכמן שינדל, ירושלים.

אתם נהדרים! הרעיון השאפתני, הביצוע המעולה והנגישות האישית והנוגעת ללב. אני לא חדלה מלהמליץ על מידרג לכל מי שאני מכירה!!

שלום נעים, עינת.

מדרג הוא אתר ובית אמין לכל צרכני בעלי המקצוע,בהרבה תחומים מקבלני בנין עד מתקני רהיטים. ממתקיני מזגנים ועד תיקון דליפת גז. ועוד ועוד. היתרון הגדול של האתר בזה שהוא אמין ואפשר לסמוך על ההמלצות שלו, בעצם זה המלצות של הצרכנים השונים על בעלי המקצוע. ולא בעלי המקצוע או מי מטעמם כותבים על עצמם,אלא מהאתר מתקשרים ובודקים פרמטרים של שירות. אחרי תקופה של שנים כחבר באתר יכול להעיד שזה נותן שקט ויש על מי לסמוך. תודה מידרג. תמשיכו בדרככם האמינה. שלום נעים. עינת

ליטל אורעם, רמת גן.

היה לי העונג והמזל להשתמש בשירותים של האתר הזה, לקבל- בכל אחת מהפעמים- איש מקצוע אמין, ישר, מקצועי ולדעת שהפעולה בביתי תבוצע כמו שצריך, במקצועיות, וגם על הדרך- בנחמדות, ולא פחות חשוב: במחיר ה-ו-ג-ן. כל כך הרבה מחירים היום לא הוגנים...האתר הזה כאילו בא 'להילחם ברשע' ובמה שדרוש תיקון בישראל- והוא נקודת אור חיונית ואופטימית. המלצתי עליו גם להוריי ולתיקונים שעשו בביתם ולחבריי- מגיע לאנשים טובים לעבוד רק עם אנשים טובים.

בת' לוי, נירית.

תודה למידרג! כבר כמה פעמים השתמשתי בשירות הנפלא הזה ולא התאכזבתי. חזק ואמץ!

צביקה ירקון, רמת גן.

עד כה השתמשנו במספר בעלי מקצוע בתחומים שונים ואותם מצאנו במידרג. ברצוני לציין בפליאה (מהכירנו את המדינה שנים רבות) כי עד כה לא "נפלנו"! ואכן, בעלי המקצוע הצדיקו את דירוגם! וקיבלנו שירות נהדר ובמחירים הוגנים! תודה לכם במידרג.

יהודית שורץ, רמת גן.

אתר מידרג הינו שכל כולו מונע ממקום של חיוביות , מתן עזרה תוך שמירה על הגינות ומקצועיות. רק טוב יקרה לכם מנהלי האתר וזאת מהטעם הפשוט שעשיתם טוב לכ"כ הרבה אנשים שנזקקו לסיוע מקצועי בתחומים שונים , הטוב הזה בודאי ובודאי יחזור אליכם !!!

מיטל נדב, חיפה.

לנוחם אוחנה ולכל צוות מידרג המסור!! כמי שהשתמשה לא אחת בשירותיכם ותמיד מצאה את מבוקשה, אני רוצה לחזק את ידיכם - אתם עושים עבודה נפלאה ושירות שלא יסולא בפז!!!! אני בטוחה שאתם מתמודדים עם אתגרים לא פשוטים, טכנולוגיים, תפעוליים ובעיקר- אנושיים. אבל תמיד תזכרו שבצד השני יש נשכרים אמיתיים - ציבור הצרכנים. ואתם נותנים לנו את הכלים המעשיים להתמודד עם תחומים בהם היינו די חסרי אונים עד כה. אז יישר כח!!! ולנוחם באופן אישי - בזכות אנשים כמוך, עם חזון, רצון טוב אמיתי וכנה, ודבקות במטרה - אתה הופך את העולם הזה למקום הוגן וטוב יותר! אז תמשיך בעבודה המעולה, ואל תתן לשום דבר להפיל את רוחך! בהצלחה!!! מיטל

שירה שפירא, תל אביב.

האתר שלכם הציל אותי אינספור פעמים השירות שקיבלתי מכם היה מהיר יעיל וחסך לי המון כסף המון תודה לכם!!

חן רון, רעננה.

במידרג זה לא רק דירוג, יש בעלי מקצוע מכל סוג. כאשר אני מדרג, בעל המקצוע משתדרג. בעל המקצוע ואני, ממש זוג !!!

אלון שלום רמת גן.

יישר כוחכם עלמפעלכם היעיל . בזכות פעלכם חסכתם לי במשך השנים הרבה זמן, הרבה כסף והרבה עצבים. כיום אינני מזמין בעלי מלאכה שלא באמצעותכם, והדבר מוכיח את עצמו שוב ושוב מחדש. כה לחי, אלון.

מירב שיר, ראשון לציון.

אני רוצה לעשות משהו מאוד חריג, לרוב (כמעט תמיד) אני לא מוצאת את הזמן והאנרגיות לשתף פעולה עם גופים שונים אפילו כאלה שאני משתמשת בשירותם ולכתוב חוות דעת. ופה אני רוצה לשנות מהרגלי ולהודות באופן אישי למנהלי, יוצרי, וחוזי אתר מידרג. האתר שימש אותי מספר פעמים ותמיד נהנתי מאוד מהשרות, האתר הוא באמת מיוחד במינו ועזר לי המון, מרגישים שמי שיושב בראש באמת אכפת לו מהאדם "הקטן" שמקבל את השירות. אז תודה רבה רבה על הכל, מקווה באמת מכל הלב שמשיכו להצליח ולשגשג (באמת שמגיע לכם) ואני כמובן אמשיך להשתמש בשירותכם ולהמליץ למכריי.

טל הלל, פתח תקווה.

מידרג - המקום הכי אמין למצוא בעלי מקצוע איכותיים, אמינים, הוגנים ובעלי תודעת שירות בסטנדרטים יותר גבוהים ממה שאנחנו רגילים... וזה הכי חשוב, לא?

רונית שמעיה, רחובות.

כה לחי ! השתמשנו כמה פעמים בשירותים שלכם ובהצלחה רבה ! ממליצה !

ליגל מצגר, רמת גן.

האתר היחיד שהוא באמת אמין! הזמנתי דרכו מספר אנשי מקצוע, הם היו הוגנים מאוד, אדיבים ועשו את עבודתם נאמנה. הכי משמח היה לקבל כמה ימים לאחר מכן טלפון מהאתר שבדקו את רמת שביעות רצוני. מקווה שהאתר יתחיל את מהפיכת השירות בישראל ויהיה פה קצת יותר נחמד

נינו אורפלי, תל אביב.

כל הכבוד על היוזמה המבורכת, כיזם ואיש עסקים אני מודע לקשיים והמסוכות הרבות שאיתם אתר מידרג נאלץ להתמודד במהלך הדרך. על ההתמדה, כח הרצון והנחישות לעשות משהו טוב - שאפו!!! אתר מידרג נוסד על מנת לעזור לאנשים הטובים - נותני השירות והמשתמשים ואכן הוא עושה זאת על הצד הטוב ביותר. כמשתמש באתר מספר פעמים ובשירותים שונים ומגוונים אני יכול להגיד שנעשית עבודה טובה מועילה ואיכותית. מי יתן ויוזמתכם ויוזמות אחרות טובות כדוגמתכם יצליחו וימשיכו לעשות טוב לאנשים הטובים. בכבוד רב נינו אורפלי

לאה אבידר, רחובות.

על אתר מידרג יש לי רק מילים טובות לכתוב. הופתעתי לגלות "מקום" שבו אפשר להתקל בבעלי מקצוע שרוצים לתת שירות. אנשים שמנסים לבוא לקראת הלקוח ואין צורך להתרפס בפניהם. שינוי מרענן ומבורך. דירוג בעלי המקצוע והרצון של המדורגים לשמור על מקומם מסייע באופן מייטבי לי כלקוחה.תודה לכם. בטוח שאמשיך להשתמש באתר המופלא הזה. תודה לכם על השירות ותודה על כך שאתם טורחים ומבררים את מידת המרוצות לאחר פרק זמן. ישר כח.

יפעת הום, גבעתיים.

שירות נפלא. חוויה מתמשכת של קהילה, של אכפתיות, של ערבות ורצון טוב. יישר כוח.

רפי ליבנה, הרצליה.

אתר אדיר ! שימושי שאין כמוהו, ממש לגזור ולשמור ;-)

אביבה תירוש, כפר סבא.

כל הכבוד לכם. בזכותכם יכולתי לעזור לחברה מבוגרת שהרגישה חסרת ישע בנושא מציאת מישהו שיוכל לתקן לה את... והיתה הרגשה נפלאה, בזכותכם, שיכולתי לעזור. יישר כוח!!!

חופית חסיד, פרדס חנה-כרכור.

שלום לכולכם במדרג!! נעזרתי בשרותיכם המקצועיים ונהניתי מכל רגע. ההרגשה היתה שאני לא בישראל!!! שרות הלקוחות שהתקשר לוודא שמצאתי ואם לא איך יוכלו לעזור ממש חימם את הלב!!! המשיכו כך!!! אני ממליצה בחום על האתר לכל מי שמחפש אנשי מקצוע הגונים!!! המשך עשייה פוריה!!!??

עמית ליאון, מודיעין.

אתר מצויין! לאחר מספר ניסיונות אני יכול לומר בוודאות - השיטה עובדת. נותני השירות אכן עומדים בציפיות, האתר באמת חוזר אליך לאחר מספר ימים ומבקש חוות דעת אמיתית. ומשיחות שלי עם בעלי המקצוע בזמן עבודתם נראה שגם הם מרוצים מאוד מהמודל העסקי ושואפים לתת שירות טוב ללקוחות האתר שמספק לטובים והאמינים שבהם עבודה מבורכת. שאפו!

אניטה הירש, ירושלים.

יוזמה ברוכה, המאפשרת סוף סוף סוג של פיקוח צרכני על בעלי מקצוע, בחתירה להוגנות הן מבחינת השרות, היחס האישי והמחיר. יישר כוח!

נעמן בלקינד, תל אביב.

אתם אחת מנקודות האור בעולם הצרכנות המעורער שלנו כל הכבוד

מושיק לביא, תל אביב.

אתר מצויין עם נשמה יתרה. המלצתי עליכם אינספור פעמים. וחוץ מזה, אני מת על האימיליים של נוחם. שפע והצלחה!

בתי דנוש, צורית.

השתמשתי בשירות מידרג , פעמים מספר הרעיון מבורך,הלוואי ויתרחב ויגדל !!! לפעמים ,לא מצאתי,בתחום שחיפשתי אך תמיד האמנתי להמלצות שקראתי !!!! כן ירבו !!!!

אביבה גורן, בית שמש.

פעם ראשונה השתמשתי ב״מידרג״ בחשש מסויים, פשוט כי הייתי צריכה לחפש איש מקצוע עבור הדירה של הוריי, בערי שאני לא מכירה בה אף אחד. לאחר שהתקשרתם חזרה לברר מה היה טיב השירות - רכשתם את אימוני, ומאז אני ממליצה לכל אדם שמחפש איש מקצוע להיעזר בשירות שלכם. הרעיון מבריק בפשטותו, הביצוע אמין, מה לומר - אחלה, מאחלת הרבה הצלחה בהמשך, מאד שמחה על הרחבת השירות למקצועות נוספים! אביבה גורן

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק