מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מאמרים על תיקון והחלפת מנעולים

יותר כיף ויותר חכם להיפגש עם מנעולן כשיש לכם קצת מידע מקדים. בדיוק בגלל זה כתבנו בשבילכם טיפים, המלצות ומאמרי מחירים שיתנו לכם את כל המידע שאתם צריכים על תיקון והחלפת מנעולים.

מנעולן ממידרג בפעולה
מנעולנים - טיפים לפני הזמנת מנעולן
מחפשים מנעולן? לפני שאתם ממהרים להתקשר למישהו, אספנו בשבילכם כמה טיפים קריטיים שחשוב להכיר לפני שמזמינים מנעולן, יחד עם מחירי עבודות נפוצות ורשימה של מנעולנים מומלצים.
דלת ממ"ד | תיקון דלת ממ"ד
תיקון דלת ממ"ד - מחירים
התקנת פרקט ואתם צריכים לקצר את דלת הממ"ד? הידית נתקעה? הדלת ננעלה? במדריך הבא תוכלו למצוא מידע על התקלות הנפוצות בדלת הממ"ד ולראות עסקאות לדוגמא.
מנעולנים – מחירים
באופן אירוני תחום המנעולנות די פרוץ, וכך גם המחירים שגובים מהלקוחות. כדי לעשות סדר, רכזנו את העבודות הנפוצות והמחירים שלהן, ואפילו צירפנו עסקאות לדוגמא!
שכפול מפתחות
לפני שאתם מפקידים את מפתחות הבית שלכם – בואו לקרוא כל מה שצריך לדעת על שכפול מפתחות: איזה עובד, מה המחירים, מה חשוב לבדוק, וכמובן - רשימה של מנעולנים מומלצים לשכפול מפתחות.
החלפת צילינדר
מחיר החלפת צילינדר
כמה עולה החלפת צילינדר? תכל'ס, תלוי בסוג. כל הפרטים החשובים על מחיר החלפת צילינדר, מחירים מפורטים וסרטוני הסבר - במידרג.
מפתח שבור | החלפת צילינדר
החלפת צילינדר
החלפת צילינדר היא עבודה יחסית פשוטה, אך אי דיוק בה יכול לעלות ביוקר. מתי צריך להחליף צילינדר, מי יכול לעשות את זה, כמה זה עולה ולמה חשוב לשים לב? כל התשובות במדריך הבא
דלת | תיקון דלתות
תיקון דלתות
רוב תיקוני הדלתות הם יחסית פשוטים, אך יחד עם זאת חשוב לאבחן נכון את התקלה ולעבוד בדיוק כדי לא להחמיר את הנזק. כאן במדריך פרטנו מה הן התקלות הנפוצות בדלתות וכיצד ניתן לאבחן ותקן אותן. כדי שההתקלה לא תחזור, צרפנו גם כמה טיפים לשמירה על הדלת.
החלפת מנעול
החלפת מנעול
הדלת תקועה? אספנו עבורכם את כל הפרטים החשובים על החלפת מנעול - סוגי דלתות, מחירים, החלפת מנעול לתיבת דואר, כל זאת ועוד במדריך השלם של מידרג על החלפת מנעול.
פריצת דלת בדגדוג
פריצת דלתות
תקועים מחוץ לבית וזקוקים לפריצת דלת? אספנו בשבילכם את כל מה שחשוב לדעת על פריצת דלתות - התקלות הנפוצות, המחירים, מנעולנים מומלצים, ועוד ועוד.
פריצת כספת
פריצת כספות
הכספת לא נפתחת? אספנו עבורכם את כל המידע שחשוב לדעת על פריצת כספות: טיפים לפני שמזמינים פורץ כספות, כמה זה עולה, איך זה קורה, וכמובן רשימת מנעולנים מומלצים לפריצת כספות. כל מה שכדאי לדעת על פריצת כספות - במידרג.
התקנת מנעול כספת
התקנת מנעול כספת
חושבים על התקנת מנעול כספת? כתבנו בשבילכם את המדריך המלא על התקנת מנעול כספת - הסברים על המנעולים השונים, מחירי התקנה, סרטונים ותמונות. כל מה שחשוב לדעת על התקנת מנעול כספת - במידרג.
מחזיר דלת הידראולי
התקנת מחזיר דלת
מעוניינים בהתקנת מחזיר דלת? במידרג אספנו בשבילכם את המידע המקיף ביותר על התקנת מחזיר דלת - סוגים, מחירים, ואנשי מקצוע מומלצים.
מנעול חכם
מנעול חכם
חושבים להיפטר לנצח מהמפתחות? כתבנו בשבילכם במידרג את המדריך החכם למנעול החכם, עם המידע הכי אובייקטיבי שתמצאו - שיקולים בעד ונגד התקנת מנעול חכם, מנעול חכם מומלץ, מחירי התקנה, ועוד.
החלפת ידית רב בריח
החלפת ידית רב בריח
אם אתם מחפשים לקרוא מידע איכותי על החלפת ידית רב בריח, זה המקום. הסברים, תמונות, כמה זה עולה וכמובן מנעולנים מומלצים להחלפת ידית רב בריח - במידרג.
טפט לדלת כניסה
טפט לדלת כניסה
רוצים להחליף את הטפט לדלת הכניסה? כל המידע והמחירים כאן בפנים!
דלת ממד
ציפוי דלת ממ"ד
החלטתם לשדרג את הממ"ד? כאן תוכלו לקרוא את כל מה שצריך על ציפוי דלת ממ"ד - מחירים, סוגי ציפויים מומלצים וגם תמונות שתוכלו להתרשם.
מנעול מגנטי לדלת פנים
מנעול מגנטי לדלת פנים
מנעול מגנטי לדלת פנים ייתן לכם שקט בבית בזמן הפתיחה והנעילה. בואו לקרוא כמה עולה החלפת מנעול מגנטי לדלת פנים, איך עובדת ההתקנה ומה התקלות הנפוצות.
עינית דיגיטלית לדלת
עינית דיגיטלית לדלת
רוצים לשים קץ לניחושים מי דופק בדלת? עינית דיגיטלית לדלת היא הפתרון! כאן נספר לכם על היתרונות של עינית דיגיטלית לדלת, כמה זה עולה ואיך עובדת ההתקנה.
מנעול רב בריח
החלפת מנעול רב בריח
מנעול רב בריח תקול פירושו דבר אחד - החלפת המנעול. כאן תוכלו לקרוא מתי ואיך מחליפים מנעול רב בריח וכמה זה יעלה לכם.
סגר ביטחון לדלת
סגר ביטחון לדלת
סגר ביטחון לדלת מתאים להתקנה כמעט בכל הדלתות ויספק לדלת מקיפה. איך מתקינים סגר ביטחון וכמה זה עולה? כל התשובות מאחורי הדלת הזאת.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק