מוקד טלפוני: 1-700-707-233

לידים לעסקים
אפשר לשלם על לידים לעסקים. אבל הכי טוב זה לקבל לידים איכותיים בחינם ולשלם רק על הלקוחות איתם סגרת עבודה. נשמע דמיוני? בעולם של מידרג זו המציאות.

המודל העסקי של מידרג

במידרג המודל העסקי הוא פשוט:

  1. אין תשלום על פרסום
  2. אין תשלום על לידים לעסקים

אצלנו הלידים לעסקים איכותיים, והכי חשוב – הם בחינם.

אז על מה כן משלמים?

רק על עסקאות שסגרת. עוד רגע נסביר איך זה עובד.

זה נשמע מעניין. תוכלו לחזור אלי?

קניית לידים לעסקים - משתלם לכם פחות

הגיע הזמן להפסיק לשלם על מה שלא מכניס לך כסף.

כשקונים חבילת לידים - העסק בעצם משלם עבור הרבה שיחות או קריאות לא רציניות.

בנוסף החברות שמוכרות את הלידים לעסקים מפנות אותם למספר עסקים בו זמנית! זאת אומרת שגם אם כבר יש לקוח רציני, הסיכוי שתצליחו לסגור איתו יורד באופן משמעותי. לחברה שמפנה את הלידים זה לא משנה - היא גובה תשלום עבור כל עסק שקיבל את הליד. ברור שזה משחק לא הוגן וכנראה שהוא על חשבונך.

לידים לעסקים במידרג

במידרג אין תשלום על פרסום.

במידרג הלקוחות שלנו בוחנים את העסקים לפי הדירוג שלהם ברשימת התוצאות, ובוחרים למי להתקשר ועם איזה עסק לסגור. אף עסק לא משלם על כך אפילו שקל אחד. 

רק עסק שסגר עסקה עם לקוח צריך לשלם.

נשמע טוב? חכו, זה עוד משתפר:

התשלום הוא רק אחרי שקיבלת את הכסף מהלקוח!

כן. במידרג הלידים חמים, והעסקים משלמים רק אחרי שהם קיבלו את הכסף מהלקוח. קוראים לזה תזרים כספי חיובי. קודם מקבלים כסף ואחר מוציאים אותו על השיווק. לא להיפך. מעורכי דין ועד טכנאי גז, מטכנאי מקררים ועד יועצי משכנתא - כולם יכולים לקבל לידים ממידרג.

העסקים במידרג מרוצים מאוד מלקבל לידים איכותיים בחינם - ולשלם רק על עבודה סגורה. קראו כאן על החוויה של בעלי המקצוע במידרג 

 לידים לעסקים | במידרג משלמים רק על עסקאות שנסגרו

למי מתאימים הלידים של מידרג

מודל עסקי מצויין כמו זה אנחנו מציעים לעסקים מצויינים. אנחנו לא עובדים עם כל אחד.

כל עסק שרוצה להופיע באתר מידרג חייב לעבור בדיקה ראשונית. למה לדבר הרבה? הנה סרטון שיסביר לכם מה העסק צריך לעשות בשביל להופיע במידרג:

רוב העסקים עוברים את הבדיקה בציון מעולה. אבל עסקים שרוצים להצליח במידרג ולהמשיך לקבל לידים איכותיים צריכים להוכיח רמת שירות גבוהה מהרגע הראשון.

בהצלחה!

דברו איתנו :)

אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק