מוקד טלפוני: 1-700-707-233
שתפו:
כפיר
ציון כללי:
9.89
תמונת פורטרט של בעל המקצוע
ממוצע דירוגים
יחס 9.94
זמנים 10.00
מחיר 9.74
איכות 9.93
דירוג כללי 9.89
התפלגות

מחושב על 54 לקוחות אחרונים

פניות שלא נסגרו - סיבות
סינון לפי: סגור מסנן
דניאל גריידי, רמת גן.
משוב: 19/07/2016
תיאור השירות:
בנייה מחדש של חדר שירותים ואמבטיה כולל האינסטלציה.
תמונות מהשטח:
חוות דעת:
דעתנו לא השתנתה עליו . במהלך הזמן היו כמה ליקויים וכשפנינו אליו תמיד היה זמין ולקח אחריות על העבודה שלו .
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
סגור
אביגיל שפרבר, תל אביב.
אשרור: 06/03/2018
משוב: 10/06/2016
תיאור השירות:
שיפוץ מהיסוד של דירת 4 חדרים כולל תשתיות של חשמל ומים, שבירת קירות, בניית חדר רחצה, מטבח, ריצוף וצביעה.
חוות דעת:
בסיום השיפוץ, אני יכולה לומר שאכן- הוא קבלן מספר אחד. הוא התגלה כקבלן נפלא ואדם מופלא. עשה עבודה מושלמת. ליוה אותי באכפתיות ובלב רחב, הדריך אותי לאורך כל השיפוץ, עזר לי לחסוך בהוצאות, הביא פתרונות יצירתיים לבעיות שהתגלו בדרך, היה מוכשר וזריז ולא ויתר עד הפרט האחרון. הוא עובד עם אנשי מקצוע מצויינים. הוא מעורב ואכפתי, ונותן את הנשמה. הבטיח להמשיך ולוות אותי אם יתעוררו דברים הזקוקים לתיקון בהמשך, ואני מרגישה הכי רגועה בעולם. קודם כל-הוא באמת עשה עבודה מושלמת, ושנית, שאכן- הוא יחזור לעזור ותקן , אם יהיה צורך. הדירה יצאה מקסים מקסים וזה בהחלט בזכותו.מוסיפה שאכן גם שנה וחצי אחרי, הכל נפלא, אנחנו עדיין בקשר, וכל בעיה שיש לי בבית-כפיר פותר בשמחה ובאהבה.
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
דימה ג. פתח תקווה.
אשרור: 14/12/2013
משוב: 11/04/2013
תיאור השירות:
שיפוץ כללי של הבית - עבודות חשמל, אינסטלציה, בניית חדר אמבטיה, בניית קירות גבס, שפכטל וצבע בכל הבית ועוד.
תמונות מהשטח:
חוות דעת:
אני מאוד מרוצה ממנו. אני אמליץ על שירותיו של כפיר הלאה לבני משפחתי וחברים. כפי שגם ניתן להתרשם מהתמונות, השיפוץ הוא ברמה גבוהה והדירה יצאה פשוט בונבון. כפיר נותן לך שקט במהלך השיפוץ. אתה יודע שלא יהיו הפתעות ושאתה יכול לסמוך עליו ב100 אחוז. הוא גם מקבל את כל הכסף רק לאחר שהשיפוץ מסתיים. מה שחשוב לכפיר זה לא רק לקחת את הכסף וללכת, אלא איך הבית נראה בסוף ושהלקוח ייצא מרוצה. הוא בא איתנו לבחור קרמיקות וחומרים לאמבטיה, דלתות פנים, צבע, חלונות ופרקט. עוד כמה דברים לגבי השיפוץ: - כפיר סיים את הבית תוך שלושה שבועות בלבד (!). - לא היו עלויות שהתווספו במהלך השיפוץ, כלומר הסכום שסוכם עליו לפני תחילת העבודה הוא בערך הסכום ששולם בסוף. - כפיר עשה הרבה דברים בדירה שלא היו באחריותו: תליית ווילונות, תמונות וטלוויזיה, חיבור ברז במטבח, התעסקות עם צנרת מחוץ לבניין. - גם לאחר סיום השיפוץ, כפיר הגיע מספר פעמים ע"מ לתקן תקלות קטנות שהתגלו בדירה. הוא הגיע תוך זמן קצר, בלי שהיינו צריכים להציק לו, ובלי לקחת עוד כסף. הוא אפילו התקשר בעצמו מספר פעמים לשאול מה המצב בדירה והאם צריך לבוא שוב. - לכפיר יש 4 פועלים מקצועיים ונעימים שעובדים בקצב מטורף. לסיכום, לאחר שהסתיים תהליך השיפוץ אני יכול להגיד שכפיר הוא גם בנאדם מדהים וגם איש מקצוע מעולה. בסופו של דבר כשמסתיים השיפוץ אתה לא זוכר את כמה אלפי השקלים שאולי חסכת אלא את איכות השיפוץ שאיתו אתה צריך לחיות. ממליץ עליו בחום.
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
ציון ברמלי, אלישמע.
אשרור: 19/02/2013
משוב: 20/05/2012
תיאור השירות:
שיפוץ דירת 130 מ"ר שכלל: ריצוף כל הבית, שיפוץ חדר מקלחת, בניית תקרת גבס, צביעה, החלקה של קירות והחלפת דלת כניסה.
תמונות מהשטח:
חוות דעת:
הוא בן אדם מקסים! כל מילה שלו זו מילה. הוא עושה דברים אקסטרה גם אם זה דברים קטנים, עומד בלוחות זמנים ומקדים אותם אפילו. יש לו המון ספקים שהוא עובד איתם, הולך איתך ועוזר להוריד להם מחירים (משקיע מזמנו), בסופו של יום עוזר לקצר את "ההתעסקיות" עם הפרטים הקטנים בשיפוץ, מייצר פתרונות ולא בעיות. ברמת הגימור נראה פשוט מצוין (אין לי ספק שאצל רוב קבלנים זה היה נראה פחות ממצויין) עבר את הביקורת הקפדנית של אבא שלי אחרי 45 שנה בסולל בונה שעסק בדיוק באותו התחום) . יורד לפרטים, פרפקציניסט, הוא בן אדם ברמה האישית מדהים!! רשמתי בדרוג מחיר 10 מהסיבה הפשוטה שקיבלתי יותר לעומת קבלנים אחרים שביקשו פחות כסף ובסופו של דבר יש לי תחושה או שהייתי מתפשר או שהקבלנים האחרים היו מבקשים אקסטרא .
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
אבישי ג. גבעתיים.
אשרור: 23/07/2014
משוב: 22/04/2013
תיאור השירות:
שיפוץ דירה שכלל שבירת קיר,התקנת שקעי חשמל ורשת, התקנת אביזרי תאורה, התקנת אביזרי אמבטיה, ארונות וצביעת הדירה.
חוות דעת:
שירות מצוין ולבבי! כפיר משקיע בעבודה, מאוד רוצה לעזור, דייקן ומאוד התאמץ שנצא מרוצים. מבחינת איכות העבודה והתוצאה הסופית אני מאוד מרוצה, מעט פחות מעבודות החשמל והרשת בהם היה חסר לו קצת ידע. הטענה היחידה היא לגבי המחיר: סיכמנו על מחיר מסוים למסגרת העבודה, במהלך העבודה ביקשנו כמה דברים קטנים נוספים שבסופו של דבר הסתכמו בסכום גבוה למדי, וציפינו שיגיד לנו שמדובר בסכום כזה מראש. למרות זאת, אני עדיין ממליץ עליו בחום רק כדאי לסכם אתו מראש בדיוק כמה יעלה כל פריט.
איכות
8
מחיר
7
זמנים
10
יחס
9
8
כללי
גירסאות
אלי גילסון, רמת גן.
אשרור: 12/02/2012
משוב: 16/03/2011
תיאור השירות:
שיפוץ כללי שכלל- אמבטיה ושירותים, שבירת קירות, סגירת קירות ודלתות, צביעה , בניית חלק מתשתית החשמל ונקודות חשמל.
חוות דעת:
לקחתי הצעות מחיר משלושה שיפוצניקים הוא לא היה הזול מבינהם אבל החלטתי ללכת אליו כי הוא פשוט בן אדם!!! הוא מאוד עוזר, מסביר כל דבר, הוא עזר לי לקנות דברים לאמבטיה ודלתות ותאורה. מה שאהבתי אצלו זה שלפני שהוא עשה אקסטרה- כשתמיד יש אקסטרה בשיפוץ, הוא הסביר לי למה צריך את זה והוא גם הראה לי בדירה למה צריך את זה. איכות השירות שלו היא מעולה והוא בן אדם טוב. מבחינת הזמנים, הוא הבטיח לנו שתוך שלושה שבועות הוא יעשה את העבודה והוא סיים תוך שבועיים. אני מאוד מרוצה מהתוצאה ואני ממליץ בחום!! :)
איכות
10
מחיר
9
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
הדס אלכביר, הוד השרון.
משוב: 23/01/2019
תיאור השירות:
שיפוץ שכלל הרחבת מסדרון, שבירת קירות, בניית חדר, מקלחת ושירותים.
חוות דעת:
הוא פשוט מדהים ולא פחות מזה. יש לו עובדים טובים שאפשר לסמוך עליהם בעיניים עצומות. הם עשו עבודה נקייה ומקצועית. בסיום העבודה הבית היה נקי ממש מצוחצח והם סיימו בחצי מהזמן שאמרו. הם מאוד אמינים ומאוד מקצועיים. אני לגמרי ממליצה עליהם. אני אפילו רוצה לקחת אותם שוב לעבודה.
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
מרון ברוך, רמלה.
משוב: 26/11/2018
תיאור השירות:
שיפוץ 70 מטר בקומה תחתונה כולל ריצוף, קירות, שפכטל, צבע, הרחבת חלון, תריס, ויטרינה בסלון, שיפוץ מטבח ושירותים.
חוות דעת:
הוא תותח על! אני כבר בפנסיה ולא נתקלתי בחיים שלי ביושר ובסגנון עבודה ובאכפתיות כמו שלו. במהלך השנים היו אצלי המון בעלי מקצוע אבל ברמה הזאת לא נתקלתי מעולם. הוא לא עזב אותי עד שלא היה מושלם. הוא ישר ומקצוען, לא וותרן והשאיר אחריו נקי. הפך לי חלום למציאות!
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
רנה א. רמת השרון.
אשרור: 19/02/2018
משוב: 09/07/2017
תיאור השירות:
השיפוץ שלנו היה שיפוץ נרחב של כל החללים הציבוריים בדירה: 1)מטבח חדש לגמרי כולל עבודות נגרות על קיר שלם כדי לתת מענה ופתרונות אחסון לכלי מטבח רבים 2)שבירת קיר בין המטבח לסלון , בניית אי עם בוצ'ר ופרט גבס לטלוויזיה בסלון, מה שיצר חלל אחד גדול, תחושה של מרחב ונוף פנורמי. אפקט של וואו. הסלון נראה פתאום פי שניים בגודל שלו, ממש כמו ממגזין. 3)החלפה של צנרת ישנה בת 35 שנה ושיפוץ קומפלט של האמבטיה וחדר השירות. בניית קיר חדש עם זכוכית חלבית. וכן שיפוץ מאתגר של מקלחת קטנה הכולל התקנה של מקלחון אקורדיון. 4)החלפת דלת הזזה בדלת ייחודית, החלפה של 6 דלתות פנים בדירה עם סגירה מגנטית ופתרון מעניין המחליף את הזכוכית בדלת שרותים. 5)חיפוי רצפה בכל החללים הציבוריים, שפכטל מסיבי בחדר מדרגות פנימי ובתקרות וצביעת הקירות במספר השכבות
חוות דעת:
היינו מאד מרוצים מהעבודה של כפיר והצוות שלו, גם בשלב התכנון וגם בשלב הביצוע שכלל רמת גימור גבוהה ועבודה איכותית ומקצועית. בהחלט נמליץ לחברים. ניכר מאד שכפיר עובד מהלב ומה שעומד לנגד עיניו הוא שהלקוחות שלו יהיו מרוצים וייהנו מהשיפוץ לאורך שנים. הרבה שנים רצינו לעשות שיפוץ בדירה, אבל בעקבות נזילה בצנרת לא נותרה לנו ברירה. הגענו לכפיר דרך אתר מידרג לאחר קריאה של חוות דעת מצוינות עליו. כבר בדקות הראשונות שהוא נכנס לדירה, הוא ידע לזהות את הבעיות בדירה ולהציע פתרונות יצירתיים ומקוריים. אחרי הפגישה לא היה לנו ספק שאנחנו בוחרים בכפיר כקבלן שלנו, התרשמנו מאד גם ברמה מקצועית וגם ברמה אישית. היתרונות שאנחנו מצאנו בשיפוץ עם כפיר והצוות שלו: 1)עמידה בזמנים – השיפוץ הסתיים שבוע לפני ההערכה המקורית – עבודה מאד מהירה ומקצועית. במהלך השיפוץ, כל יום שנכנסנו לדירה נדהמנו לגלות כמה הספיקו לבצע באותו יום. 2)זמינות – כפיר תמיד היה זמין בטלפון או בווטסטפ ונתן לנו מענה מיידי לשאלות. 3)הצעת מחיר מסודרת ומפורטת. המחיר כלל גם את כל החומרים. 4)שלב התכנון – אנחנו לא עבדנו עם אדריכל או מעצב, וכפיר מאד עזר במציאת פתרונות יצירתיים בזמן קצר. לדוגמא יצירת חלל גדול של מטבח וסלון, או תכנון מקלחון קטן שהיה מאתגר במיוחד. 5)השיפוץ כולו התאפיין בעבודה עם חומרים איכותיים, לדוגמא צנרת SP עם אחריות. 6)עבודה עם בעלי מקצוע אחראיים ומסודרים כגון : נגר, זגג, איש שיש, איש שפכטל, רצף. רוצים לציין במיוחד לטובה את יואב, מנהל העבודה, שעבד במרץ על הדירה שלנו. 7)המחיר כלל גם חומרי גלם, וכפיר סייע בבחירת הקרמיקות והכלים הסניטריים. הרבה יותר קל שהקבלן כבר מכיר את המקומות שאליהם הולכים לבחור ויכול גם לסייע בבחירה. המגוון הוא עצום, ונורא קל ללכת לאיבוד בבחירות. 8)כפיר השיג מחירים טובים בגופי תאורה והשקיע מזמנו כדי לסייע בבחירה. 9)אחריות על השיפוץ – כפיר מייד הגיע ונתן מענה גם לאחר שהשיפוץ הסתיים. 10) פינוי פסולת בצורה מסודרת עם מכולה. וכן ניקוי ופינוי פסולת בסוף העבודה.
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
רועי א. רעננה.
משוב: 29/05/2017
תיאור השירות:
שיפוץ כולל ומקיף בדירת 4 חדרים. פירוט: שבירת קירות ובניה מחדש, ריצוף, בניית מטבח, שיפוץ מלא של קירות הבית, שיפוץ מלא של חדרי אמבטיה, משקופים וחלונות. החלפת תשתית החשמל וצנרת המים.
חוות דעת:
פנינו לכפיר בעקבות קריאת חוות הדעת במדרג אשר ביטאו כולן שביעות רצון מעולה באשר לתכונות אופי ולאופן ביצוע של עבודות שיפוץ אשר דיברו אלינו יותר מכל. לבחור קבלן שיפוצים לעבודה כל כך משמעותית ויקרה היא משימה שדי הלחיצה אותנו (לבחור מישהו גם מקצועי, גם אמין וגם לסמוך על חוות הדעת באתר שיהיו אמינות). הנחת העבודה הייתה שאם אפילו רק רבע ממה שרשום עליו זה נכון, אנחנו נהיה בידיים טובות (לשמחתנו, לא רק שכל מה שהיה רשום עליו היה נכון, אלא לא הופסקנו להיות מופתעים לטובה) כבר במפגש הראשון היה נדמה לנו שפגשנו אדם מיוחד ויחיד במינו בכל הקשור לאמינות, מקצועיות, חריצות ויושרה. יצאנו מהפגישה באווירה מאוד חיובית (ועדיין היה לנו קשה להאמין שקיים כזה קבלן) רק נדמה היה לנו שהבנו הכל, אולם, לא יכולנו לדמיין לעצמנו עד כמה זכינו כאשר האינטואיציה אמרה לנו שזהו האיש שיהפוך חורבה לארמון. המדובר בשיפוץ דירה ברעננה אשר מאז שנות ה80 לא ראתה איש מקצוע הראוי לעבודתו. מכאן שהיה מדובר בשיפוץ גדול מאד ובמינימום זמן. בחוות הדעת שקראנו על קבלני שיפוץ ניכרה החרדה הגדולה להתחיל בפרויקט גדול שלאור חוויות בלתי נעימות עם קבלנים מסוימים הייתה גדולה. גם הניסיון שלנו עם קבלני שיפוץ בעבר הוביל אותנו לחשוש מהצעד הזה. במובן הזה ובמובנים אחרים, כפיר שבר את המיתוס הגדול של ה"קבלן המצוי במדינת ישראל". המדובר באדם הגון ברמות שלא יתוארו; נעים הליכות, מכובד ומכבד, לא חוסך שום מאמץ זמן וכסף כדי ללוות באופן אישי מקצועי ופעיל את הפרויקט. משום שאנחנו לא מהאזור הוא דאג לעדכן מדי יום על התקדמות השיפוץ הן בכתב הן בתמונות והן בעל פה. מה שהופך את כפיר לקבלן כל כך מיוחד הוא העובדה שהוא לא רק קבלן. הוא אמן בכל רמת איבריו; יצירתי להפליא, חכם נבון חריף ויעיל להפליא. אין ספק שללא עצותיו הבונות והנבונות לא היינו מגיעים לתוצר הסופי שקיבלנו: דירה מדהימה ביופייה ובפונקציונאליות שלה. לכפיר צוות מקצועי מיומן נאמן חרוץ ומקסים. היה עונג רב לפגוש אותו ואת צוותו בכל פעם מחדש. כפיר גם עובד עם בעלי מקצוע קבועים אשר משלבים את עבודתם בתוף עבודת השיפוץ בניהולו כך שזמן מסירת הדירה שנקבע לא מתעכב בגלל בעלי המקצוע המעורבים בשיפוץ. הכל זורם להפליא מה שמעמיד את כפיר כשיאן ראוי לכל שבח בכל הקשור לעמידה בזמנים, ואף יותר מכך: גם על פי חוות הדעת שקראנו וגם על פי הניסיון שלנו, כפיר מוסר את הדירה המשופצת והמבריקה (עבודת הניקיון שהוא מבצע בסיום השיפוץ פשוט מדהימה) לפני הזמן שנקבע. פשוט לא יאומן. ובאשר למחיר? אל תטעו: בסקר שוק שביצענו לפני בחירתנו את כפיר לניהול הפרויקט קיבלנו הצעות מחיר שלכאורה נראו זולות יותר. אבל רק לכאורה. שכן, הן לא כללו את כל מה שכפיר הציע באופן רשמי והן גם לא כללו את האביזרים השונים שהוא הפתיע אותנו בהם כחלק מהעבודה שהוא אפילו לא הצהיר עליהם. לכן בסופו של דבר, לא רק שכפיר אינו יקר יותר מאחרים אלא שהוא מוזיל עלויות הן לטווח הקרוב והן לזה הרחוק. הוא גם דואג להשתמש בציוד הטוב ביותר הן בציוד החשמל, האינסטלציה, הצבע, וכל הקשור לשיפוץ. ומעל הכל, כפיר הפך במהרה לחבר יקר. הרצינות, המקצועיות, ההתחשבות, האמינות והיושרה פשוט שבו את ליבנו. להלן רשימה (חלקית, כי קשה לזכור את כל הדברים והצ׳ופרים שקיבלנו) של הדברים שבוצעו בדירה: תכנון משותף לניצול פונקציונלי ומקסימלי של הדירה לצרכים שלנו, תוך המלצות מקצועיות ופרקטיות של כפיר, שבירת קירות ובניית פתרונות גבס לחללים שהוזמנו, החלפת צנרת, החלפת חשמל שידרוג למערכת תלת פאזיתריצוף מחדש של הדירה, החלפת כלל מערך הסניטציה בדירה (כולל הקדשת יום שלם של כפיר לבחירה משותפת של כלים סניטריים והשגת הנחות משמעותיות מהספק), פריסה חדשה של נקודות חשמל בדירה (וליווי אישי של חצי יום מצד כפיר וסיוע מצידו בבחירת גופי תאורה חדשים לדירה תוך השגת הנחות מהחנות). כפיר בעצמו התקין את גופי התאורה (ללא תוספת עלות ולמרות שזה לא היה כלול בחוזה) החלפה ובנייה חדשה של המטבח שבירה , בניה ויצירת חדרי אמבטיה ברמת גימור גבוהה מאוד (כפיר ׳יצר׳ חדרי אמבטיה שלא היו מביישים חדרי ספא יוקרתיים, תוך שימת לב לפרטים הכי קטנים שיש והתקנה של מתקני אמבטיה איכותיים ויקרים מאוד על חשבונו) החלפת כלל מסגרות החלונות והתקנת רשתות, תריסים וחלונות חדשים (חלקם על חשבונו של כפיר מבלי שביקשנו אפילו) תיקון קיר, מילוי שפכטל בכל הבית וצביעה באופן שהדירה נראית כיד ראשונה והרגע נמסרה מהקבלן אנו ממליצים בכל פה ומכל הלב על בחירתו של כפיר בכל דרגת שיפוץ שתחפצו בו. הוא מעל כולם, אין לנו ספק בכך - במקצועיות, בתחושת הבטחון, במחיר, באמון ובהרגשה בסיום תהליך השיפוץ ואף לאחריו!
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
אלי ואסנת, גבעת שמואל.
אשרור: 06/12/2015
משוב: 30/04/2015
תיאור השירות:
שיפוץ שכלל החלפת צנרת ורצפות, התקנת אמבטיה ומטבח, צביעת קירות וטיח, עבודות אינסטלציה וחשמל בדירה בת 5 וחצי חדרים.
חוות דעת:
קודם כל אני יכול להגיד שחמש שנים אנחנו רוצים לשפץ אבל מפחדים להתעסק עם שיפוצניקים, כפיר שבר לי את המחשבה עליהם- הוא בנאדם נפלא, עם סבלנות, מקשיב ועושה דברים רק אחרי שמבין מה שביקשתי. הוא מבצע כל דבר בצורה יסודית וכל דבר שהערתי הוא קיבל. המטרה שלו הייתה שהלקוח יהיה מרוצה- וזה בלט כל כך. אחרי השיפוצים ממש נעשינו חברים, יש לו אישיות מדהימה. לא מצאתי שום פינה בבית שהוא חיפף. השיפוץ יצא נפלא- אין לי מילים!!! האינדקציה הכי טובה היא אנשים מבחוץ כי אני לא אובייקטיבי, אפילו המובילים שהוציאו והחזירו את הציוד לפני ואחרי נכנסו והמילה הראשונה שהם אמרו הייתה "וואוו" . כדאי לשמוע לעצות שלו, הוא עושה דברים שהוא לא חייב, למשל: בקניית מוצרים הוא בא לחנות ועוזר לך לבחור, לא הכל עניין של יופי אלא גם חשוב שיהיה פרקטי, בנושא הנורות שהזמנו- הוא הלך להביא את המנורות והחזיר לחנות כי אחת לא הייתה תקינה- הוא נותן שירות מא' עד ת'!! לפני שסגרתי איתו בדקתי גם אחרים, וכבר בשלב השיחות הראשוניות אצל השאר היו הרבה דברים שלא היו נשמעים לי הוגנים- לא כולל וכו'. ואצלו ההצעה הייתה כל כך מפורטת וברורה. מה שכן צריך לציין שהוא יותר יקר מאחרים ומבחינתי הזול עולה ביוקר ואצל כפיר איכות העבודה שהוא נותן שווה כל שקל. דרך אגב השיפוץ נגמר לפני הזמן והעיכובים היו בגללי- בגלל אנשי מקצוע שלי. הוא מסר לי את הדירה שבוע לפני הזמן שהתחייב. ממליץ עליו מבחינת כל הפרמטרים בחום ובפה מלא!! בנוסף ראיתי לפני את העבודות שלו ואין מה להשוות לאחרים- איכות האביזרים והגימור. החומר 'השחור' שהוא השתמש בו היה עם חתימה של תו תקן, מוצרים באיכות מעולה. אין לנו מילה אחת רעה להגיד עליו וגם לא לאשתי. דירה של 20 שנה שלא נגעתי בה הוא הפך לארמון!!!
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
הילה ז. תל אביב.
אשרור: 17/03/2015
משוב: 14/09/2014
תיאור השירות:
שיפוץ של דירת ארבעה חדרים מהיסוד, כולל חשמל, אינסטלציה, החלפת אמבטיות ושירותים וריצוף.
חוות דעת:
היה מצוין. הוא תמיד זמין וזריז מאד, לקח לו חצי מהזמן שחשבנו. הוא המליץ לנו על כל מיני בעלי מקצוע תוך כדי וזה ממש עזר לנו. רמת גימור מאד גבוהה, ממליצים בחום.
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
מיקי שמחון, הרצליה.
אשרור: 26/11/2013
משוב: 21/04/2013
תיאור השירות:
שיפוץ גדול הכולל חיתוך קיר חזית בניין עם דיסק יהלום + אמבטיה קומפלט + הריסת קירות +בניית קירות+ עבודות אינסטלציה וריצוף.
חוות דעת:
מדובר באדם הוגן והגון שעובד ברמת מחירים יותר גבוהה מהממוצע, אבל מעניק מהירות ביצוע, איכות גבוהה ושקט נפשי. בסופו של יום, אם משקללים את התמורה והשקט הנפשי בזמן השיפוץ, לא בטוח שהשירות של כפיר יקר. קיבלנו מספר הצעות לעבודה בסדר גודל של כ 100,000 שח. הבעייה המרכזית היתה פריצת קיר חזית בניין והעדפנו לעשות זאת ספציפית עם דיסק יהלום. זו היתה ההצעה של כפיר. לאחר ש"התברברנו" כמה ימים בחנויות שונות באזור קניון איילון כפיר הציע לקחת אותנו לספק שאיתו הוא עובד. הוא בילה עימנו כמעט יום שלם, סייע לנו בבחירת הסחורה ועזר במיקוח עם הספק. המחירים שקיבלנו היו זולים בהשוואה למה שראינו קודם. הדבר הקל עלינו מאוד כי לא עבדנו עם אדריכל או מעצב והוא נתן רשימה מדוייקת של הדברים הנחוצים. הסיוע הזה של כפיר לא תומחר, היה ללא תמורה והפתיע לחיוב. מבחינת לוחות זמנים ההצעה של כפיר היתה הקצרה ביותר. הוא סיים את העבודה יומיים לפני המועד. במהלך השיפוץ הוא עבד עם צוות המלווה אותו כ 10 שנים. אין הפתעות. הם מכירים את העבודה ואת רמת הגימור שלו. חשוב לציין כי פינוי הפסולת התנהל בצורה שוטפת וחוקית וכי הממשק עם השכנים לא היה כי הצוות הקפיד מאוד על נקיון החללים הציבוריים וגם על ניקוי שוטף של מרפסות השכנים מתחתינו. יחד עם זאת היו כמה טעויות. גם כפיר טועה וגם אנו טעינו, אך חובה לציין שכל הטעויות תוקנו ללא כל חיוב נוסף. עבודות נוספות שלא תומחרו מראש תומחרו במהלך העבודה במחיר סביר. סגירת החשבון ארכה בדיוק חצי דקה. ידעתי בדיוק מה המחיר של העבודה ומה מחיר האקסטרות. העבודה בוצעה לשביעות רצוננו המלאה, ניכר כי כפיר עובד מהלב ומהנשמה וחשוב לו שהתוצאה תהיה טובה. חשוב לציין כי כפיר עובד במהירות, בצורה נקייה ומסודרת. הוא הגיע כמה פעמים לאחר סגירת החשבון כדי לבצע עבודות נוספות שהיה צריך לבצע לאחר אנשי מקצוע אחרים. אנו בטוחים כי גם בעתיד נקבל את מלא השירות. ממליצים בחום שתקבלו איכות, אמינות ושקט נפשי, נמליץ גם לחברינו ואם נצטרך בעתיד ברור שנפנה לכפיר. ***עדכון: לאחר כ 7 חודשים פנינו לכפיר על מנת לתקן ליקויים שונים בעבודה. כפיר נענה בחיוב וברצון והגיע לתקן איטומים שונים, סדקים בטיח וגם להזיז נקודת חשמל שלא מוקמה במקור על פי התוכנית. כפיר עבד במהירות וביעילות לשביעות רצוננו ולא דרש כסף עבור שירות זה. כפי שרשמתי בחוות דעת קודמת, כפיר עובד מהלב ובעל תודעת שירות גבוהה ואני בהחלט ממליץ בחום.
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
רינת חריס, תל אביב.
אשרור: 08/04/2011
משוב: 10/05/2010
תיאור השירות:
שיפוץ חדר אמבטיה שכלל החלפה של כלים סאניטארים, ריצוף, צבע והחלפה של צנרת.
חוות דעת:
הוא היה מעולה! חוץ מזה שהוא היה קצת יקר וזה החיסרון היחיד שמצאתי. הוא איש מאוד נחמד והוגן. מה שקבענו מראש זה מה שהוא לקח בסוף. הוא עבד כמו שצריך! עשה עבודה יפה מאוד והשאיר את המקום מאוד מסודר ונקי! הוא עבד רצוף ולא מרח את הזמן ובהחלט רואים את התוצאות :)
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
הגר מור, רמת גן.
משוב: 18/04/2010
תיאור השירות:
שיפוץ דירה בגודל 70 מטר - החלפה של צנרת, תקרות גבס בכל הבית , קירות גבס, הדבקה של קרמיקות, מקלחת חדשה, צבע, ריצוף בחלק מהדירה, התקנה של תשתית חשמל חדשה כולל לוח חשמל, איטום של גגון, סגירת שתי פתחי דלתות בקירות בלוקים.
חוות דעת:
היה מצויין! הוא היה מאוד נחמד ומקצועי מאוד. הופתעתי מאוד לראות שיש כאלה שיפוצניקים עדיין בעולם. הוא עמד בזמנים כמו שהוא הבטיח, לא חרג בכלל מהזמן שהוא אמר לי. הוא עמד בתקציב כמו שהוא הבטיח לי, ולא היו שום הפתעות להפך - הוא נתן הרבה מעבר למה שסיכמנו מההתחלה. הוא עשה לי מבית מכוער - בית מדהים!
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
אנג'ליקה א. נתניה.
משוב: 13/04/2010
תיאור השירות:
החלפת אמבטיה, החלפת 3 שירותים, עבודות אינסטלציה, הרכבת פרקטים וצביעה בדירת 118 מ"ר.
חוות דעת:
היה אחלה! העבודה היתה מצוינת והוא היה מאוד אכפתי ואדיב. השיפוץ עבר בלי בעיות. אני מאוד מרוצה! הוא עשה עבודה מדויקת וטובה. אין לי מילים רעות להגיד עליו :-)
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
תמי ניצן, גבעת שמואל.
משוב: 11/02/2010
תיאור השירות:
שיפוץ כללי של דירה כולל שיפוץ מטבח, אבמטיה, שירותים, ריצוף וצביעה.
חוות דעת:
הוא היה עשר! הוא בנאדם מאוד נחמד! עשינו שיפוץ כללי והוא צ'יפר אותנו בהמון דברים. למשל, קבענו על ריצוף מסוים והוא שידרג אותו, הוא נתן לי אסלה מתנה, הוא הוסיף לי פס דקורטיבי באמבטיה ונתן לי כל מיני אביזרים לאמבטיה מתנה. הוא עמד בזמנים שהוא קבע ואני מאוד מרוצה! כבר המלצתי עליו לחברים :-)
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
אוהד ש. הרצליה.
אשרור: 26/05/2019
משוב: 14/05/2018
תיאור השירות:
שיפוץ דירה.
תמונות מהשטח:
חוות דעת:
כל מה שאני אכתוב על כפיר לא יוכל באמת לתאר עד כמה אנחנו מרוצים ממנו. אם יש לכם הזדמנות לעבוד איתו, אל תפספסו זאת... בראש ובראשונה הוא אדם ישר והגון, וזה כל כך חשוב בתחום הזה. מלבד זאת הוא מקצועי אמיתי, לא מתפשר על איכות העבודה שלו וכל מה שעומד לנגד עיניו זה שהלקוחות שלו יצאו מרוצים. אחרי שקראתי עליו את כל מה שכתבו עליו במדרג והתרשמתי מאד, הזמנתי את כפיר שהגיע ונתן הצעת מחיר לשיפוץ דירה מן היסוד. הוא הגיע גם בשנית לבקשתי כדי לראות כיצד ניתן להוזיל עלויות ולחשוב יחד על פתרונות יצירתיים שיתאימו למסגרת התקציב אך מבלי להתפשר יותר מדי על מה שרצינו. סגרנו על שיפוץ דירה מלא הכולל החלפה של אינסטלציה, חשמל, שבירת ובניית קירות, הדבקת ריצוף בכל שטח הדירה, מטבח חדש, שפכטל וצבע. לאורך כל הפרוייקט אנחנו התנהלנו אך ורק מול כפיר, שדאג לכל ההזמנות וההתנהלות מול כל הספקים והוריד מאתנו את כל כאבי הראש. הוא ניהל את הפרויקט ביד רמה. קבע לוחות זמנים ברורים, ליווה אותנו לבחירת קרמיקות, תאורה וכו', קישר אותנו עם כל אנשי המקצוע וקיבל החלטות מתוך ראייה כוללת ושלמה של בניית בית. ברור שיש לו ניסיון רב וידע רחב. הוא הקפיד מאד על זמנים אבל אם היינו צריכים רגע להתלבט תמיד איפשר, דאג שלא נתפשר ותמיד מצא לנו אופציות נוספות לדברים שלא אהבנו. יואב מנהל העבודה שלו וכל הפועלים שהגיעו לעבוד בדירה היו אנשים מצוינים שדאגו לעבוד במקצועיות, בשעות המותרות ולהשאיר כל יום אחריהם את שטח הבניין נקי ומסודר. יואב דאג לשלוח תמונות של קצב ההתקדמות כשלא יכולנו להגיע לדירה ולשמור אותנו מעורבים בתהליך. לאורך השיפוץ כפיר היה זמין כל הזמן, גם בסופ"שים, דאג להראות ולהסביר לנו בדיוק מה הוא עושה, לא היסס לפרק קיר שבנה בחדר אמבטיה ולבנות מחדש רק כי אחרי הבניה היה לו רעיון טוב יותר לפתרון לשטח הקיים, כך גם קרה במקרים נוספים בהם הרגיש שהעבודה לא מושלמת והוא ספג על עצמו את כל העלויות, כל זאת מבלי שאמרנו או ביקשנו. כפיר אמר שיצטרך 6 שבועות לביצוע העבודה, ובפועל סיים תוך 4 וחצי. קיבלנו את הבית נקי ומצוחצח כאילו לא התקיים בכלל שיפוץ. גם אנחנו נוכחנו לדעת שכל מה שאנשים רשמו עליו לפנינו פשוט נכון. אדם ישר, ומקצוען בתחומו. שמחים ומרוצים בטירוף מהעבודה שלו. מליצים בחום!
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
אלון לאור, רעננה.
אשרור: 08/12/2015
משוב: 22/04/2014
תיאור השירות:
שיפוץ גג. כלל: ריצוף, טיח, חשמל בנוסף, שיפוץ בתוך הבית. כלל: שבירת קיר והתקנת דלת זכוכית.
תמונות מהשטח:
חוות דעת:
אנחנו מאוד מאוד מרוצים! הוא עשה עבודה יוצאת מן הכלל - החל משלב התיכנון, בו הסביר לי בסבלנות למה אני לא צריך לעשות דברים מסויימים (שהיו מכניסים לו הרבה כסף) בגלל שזה מיותר. המקצועיות היא בשבילו הרבה יותר חשובה מעוד כסף - וזה נותן ביטחון..! הצוות שלו מורכב מאנשים טובים ואכפתיים, כל ערב הם ניקו את כל הלכלוך (כמה שהיה אפשר היה.). הוא עמד בלוח זמנים למרות החג. שביעות הרצון של הלקוח ממש חשובה לו והוא תרם הרבה מעבר לעבודה שעבורה נשכר (מבחינת טיפים ורעיונות). מעולם לא פגשתי אותו קודם - אבל זה היה תענוג להכיר אותו: הוא פשוט עשה עבודה מדהימה ואני שמח להמליץ עליו הלאה. ***עדכון, אחרי שבועיים: נותרו מספר דברים ששכחנו לעשות. כפיר לא היסס לרגע ואמר שיגיע לעשות זאת, למרות שזו לא הייתה בעיה שלו (אלא של הארכיטקטית..). זה שרות !!! יוצא מן הכלל. בדיעבד גיליתי כי בעצות שלו הוא חסך לי לא מעט כסף, שאחרת הייתי מוציא סתם.
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
גל לוי, תל אביב.
אשרור: 07/08/2013
משוב: 15/01/2013
תיאור השירות:
שיפוץ כללי (למעט מטבח) של דירת 3 חדרים למטרות השכרה שכלל עבודות הריסה, חלוקה מחדש, איסנטלציה, חשמל, ריצוף, טיח, צבע, התקנת חלונות אלומניום ואיטום של המבנה החיצוני.
תמונות מהשטח:
חוות דעת:
הוא היה חבל על הזמן! הוא נותן ליווי מההתחלה ועד הסוף. לא רואים הרבה שעושים את זה. הוא נשאר איתך עד הפינישים והוא לא עוזב אותך עד שהכל גמור לחלוטין! יצא לי לעשות כמה שיפוציים בחיים שלי ולא היה אף קבלן שהולך איתך גם לקנות את הדברים והולך לכמה חנויות בשביל לקבל כמה הצעות, הוא נלחם ומתמקח בשבילך. מבחינת העבודה היא הייתה ברמה מאוד גבוהה, הדירה שופצה ממש בצורה טובה ומקצועית. אני מאוד מאוד מרוצה ואין ספק שאם תהיה לי עוד עבודה אני אקח אותו גם. באמת אתה עובד איתו בצורה של "שגר ושכח" הוא מתקשר אליך כל הזמן, הוא נותן לך דיווחים כל הזמן גם כשאתה רוצה וגם כשאתה לא רוצה. זה יחס שלא הכרתי ולא נתקלתי ביחס כזה קודם! הוא עמד בזמנים כמו שהוא הבטיח ואפילו סיים לפני הזמן. המחיר היה לא יקר ולא זול אבל הוא היה מאוד הוגן. בקיצור אני מאוד מרוצה וממליץ עליו בחום :)
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
טוען חוות דעת נוספות
סינון לפי: סגור מסנן

קראת 54 חוות דעת, אך האם אפשר לסמוך?

שיטת הדירוג באתר מידרג
בדיקה לפני קבלה למידרג

כששיפוצניק רוצה להתקבל למידרג אנו דורשים לקבל רצף של 10-15 חשבוניות אחרונות של שיפוצים. מתוכן, אנו מדברים עם 5 לקוחות, לכל הפחות! אם כולם ממליצים בחום ונותנים דירוג גבוה – העסק מתקבל לאתר. כך יש לנו דירוג התחלתי.


הדירוג מתעדכן אחרי כל שירות

אנו חוזרים לכל לקוח, אחרי כל שירות ומקבלים ממנו דירוג מפורט. הציון של העסק באתר מתעדכן מייד וכך נקבע המיקום שלו ברשימה.


בקרת איכות חוזרת

האם הלקוחות מרוצים גם זמן רב אחרי השירות? את זה אנחנו בודקים שוב אחרי מספר חודשים ובתחומים מסויימים – גם לאחר מספר שנים! (בשיפוצים ואיטום למשל...) והלקוח יכול לשנות את הדירוג שנתן בעבר.

בקיצור, אנחנו משוגעים בקטע של הדירוגים.


בואו תראו את זה בעיניים בסרטון הבא:

צילום רשיון

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק