מוקד טלפוני: 1-700-707-233
שתפו:
רועי
ציון כללי:
9.31
תמונת פורטרט של בעל המקצוע
ממוצע דירוגים
יחס 9.62
זמנים 9.38
מחיר 9.56
איכות 9.00
דירוג כללי 9.31
התפלגות

מחושב על 16 לקוחות אחרונים

סינון לפי: סגור מסנן
קרן אור, גן הדרום.
משוב: 12/04/2019
תיאור השירות:
צביעת דירה 4 חדרים ושיפוצים קטנים עקב רטיבות.
תמונות מהשטח:
חוות דעת:
הוא היה מדהים! אין לי מילים, הוא נחמד, הוא גמיש, יש לו אנרגיה טובה, הוא עשה הכל כדי לרצות אותי, הגיע בול בזמן והביא איתו עוד שני עובדים מקסימים הם תיקתקו עבודה בחריצות, העברנו יום של כייף איתם, השאירו נקי ונתנו באמת שרות מעל ומעבר.
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
סגור
חלי נתן, בת ים.
אשרור: 21/08/2020
משוב: 23/05/2019
תיאור השירות:
צביעת דירה והתקנת סורגים בחלון.
חוות דעת:
הוא היה על הכיפאק ונחמד, נתן הצעת מחיר ועמד בזמנים שאמר מראש.
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
אורן אלימלך, רחובות.
אשרור: 05/01/2020
משוב: 03/09/2019
תיאור השירות:
צביעת 4 חדרי שינה.
חוות דעת:
הוא הביא את העובד שלו, הם ביצעו יחד את העבודה והיה בסדר גמור, למעט זה שהוא לא בא עם חומרי ניקוי, הבאנו לו בעצמנו חומרים והוא ניקה אחריו, מעבר לזה עמד בזמנים והיה טוב מאד.
איכות
8
מחיר
9
זמנים
9
יחס
9
9
כללי
גירסאות
מירב קליינמן, פתח תקווה.
אשרור: 05/12/2019
משוב: 10/09/2019
תיאור השירות:
צביעת תקרה בחדר אמבטיה.
חוות דעת:
הגיע אלי אחרי שבא מישהו אחר שאמר שצריך עבודה גדולה, הזמנתי גם את רועי והוא הסביר מה צריך לעשות וחסך לי כאב ראש. בחור לעניין.
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
יערה שויד, רחובות.
אשרור: 19/11/2019
משוב: 12/09/2019
תיאור השירות:
צביעת דירת ארבעה חדרים כולל תיקונים קטנים ותקרה אחת.
חוות דעת:
סיכמנו שיגיע אלי ביום מסוים, אך כשהוא היה אמור לבוא לראות הדירה יומיים לפני היום המיועד הוא עדכן ואמר שלא יוכל להגיע באותו יום אלא רק ביום שלאחריו, בלית ברירה הסכמנו למרות שלא התאים לנו. גם בימים שעבד אצלי הגיע באיחור של כשעה. הוא הגיע ללא כלים ראויים לעבודה, מברשות לא תקינות אך מספיק טובות לטענתו. ביום האחרון נסע באמצע העבודה לביתו כדי להביא סיד לתיקון בתקרה שצבע יום קודם. ביום הראשון לעבודה הוא ביקש סולם, איך בעל מקצוע מגיע לעשות עבודה בלי סולם? הוא אמר שהעובד הנוסף שיגיע יביא איתו סולם, מה שלא קרה בפועל. נראה לי לא מקצועי להגיע בלי ציוד, או עם ציוד לא תקין. אני לא מרוצה מהעבודה שעשה, בתהליך הצביעה הוא בחר לעשות שכבה אחת של צבע ולא שתיים ולא רצה לשים שכבה מקשרת וכך שהיו המון גילופי צבע שדרשו תיקון שפכטל. כשסיים את העבודה ראיתי שיש אזורים רבים שבהם הצביעה לא אחידה והצבע הישן של הקיר נראה, בנוסף החיבור בין הצבעים בקירות עם גוון שונה היה לא ישר ולא יפה. כאשר הערתי לו על כך הוא קיבל את ההערה שלי אך תיקן נקודתית ולא עשה שכבה נוספת. לפני עבודת הצביעה הוא עשה עבודות שפכטל ובחדר אחד כנראה שכח לשייף את הקיר לפני הצבע וכשראיתי את הצביעה זה היה נראה לא יפה ולא מקצועי וגם על כך הערתי לו והוא תיקן. היה קיר אחד שתוך כדי העבודה הצבע הקודם התקלף לגמרי לכן נדרש תיקון גדול של שפכטל ושיוף, את השיוף עשה הפועל שהגיע איתו והוא פצע את הקיר והשאיר נזק גדול, שעדיין נראה לעין, הקיר עם חריצים, בליטות ושקעים. הוא סיים העבודה ושילמתי ולא הספקתי לראות שהקיר במצב כ"כ גרוע, גם רועי בחר לא להגיד כלום. כשהתקשרתי למחרת ואמרתי שהקיר נראה נורא ויש עוד המון תיקונים לעשות, הוא ידע בדיוק במה מדובר, וסיכמנו שיגיע כעבור מספר ימים לביצוע התיקון. יומיים לפני אמר שלא יוכל להגיע ביום שקבענו, אני התעקשתי והוא כן הגיע. הוא תיקן מה שהוא יכל לתקן אך לא באופן משביע רצון ואמר שהוא מוכן לבוא פעם נוספת ולעשות שפכטל אמריקאי בתשלום נוסף, כי זו עבודה לא צפויה. כמובן סירבתי. בנוסף, ביקשתי ממנו בתחילת העבודה שלו שחדר שהוא מתחיל בו עבודה שיסיים ורק אחרי שמסיים יעבור למקום הבא על מנת שיהיה לנו מקום להתנהל בו בבית, אך העבודה הייתה מבולגנת, לא נעימה והרגשנו במשך שלושה ימים כמו באתר בנייה. במהלך העבודה וגם בסיומה הבית היה מאד מלוכלך. הוא אמנם ניגב מיד עם סמרטוט (שביקש ממני) כל צבע שהשפריץ, אך זה לא היה נקי ואני הייתי צריכה לנקות אחריו. לדעתי המחיר שגבה עבור העבודה היה יקר ביחס לתמורה, אנחנו קנינו את החומרים וציפיתי לעבודה נקיה, מסודרת ומקצועית יותר. אך אין ספק שהוא אדם מאוד נחמד ונעים, מקבל כל פנייה או הערה ברוח טובה, הוא ניסה לתקן ולרצות והבין על מה אני מדברת ועשה את הכל בצורה הנעימה ביותר אך לא בצורה המוצלחת ביותר ועל כך חבל לי.
איכות
3
מחיר
8
זמנים
7
יחס
9
5
כללי
גירסאות
יוני בלונדהיים, פתח תקווה.
משוב: 27/08/2019
תיאור השירות:
צביעת תקרה בשירותים ומקלחת.
חוות דעת:
בסדר גמור. עשה עבודה טובה, לקח מחיר טוב והשאיר נקי אחריו. היה טיפה בעיה מבחינת הזמנים שבאחד הימים לא יכל להגיע, אבל כל השאר היה מעולה.
איכות
10
מחיר
10
זמנים
8
יחס
9
10
כללי
גירסאות
סלעית אביב, פתח תקווה.
משוב: 20/08/2019
תיאור השירות:
צביעת 3 חדרים בדירה.
חוות דעת:
הוא היה מעולה, מקצועי ובחור טוב ויעיל, המחיר היה הוגן והוא השאיר אחריו נקי והשירות היה נהדר, אני מרוצה מאד.
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
עינב שחר, ניר צבי.
משוב: 29/07/2019
תיאור השירות:
תיקוני טיח וצביעת קירות בשני חדרי משרד.
חוות דעת:
רועי היה ממש עשר! הוא הגיע בזמן, היה מקצועי, נחמד ושירותי ועשה עבודה טובה. אני מאוד מרוצה ממנו!
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
עידו ברזילי, הרצליה.
משוב: 11/04/2019
תיאור השירות:
צביעה ועבודות טיח בבית בן שלושה חדרים.
חוות דעת:
הוא עשה את העבודה, חזר לתקן כמה דברים ורק אז ביקש תשלום.
איכות
9
מחיר
9
זמנים
9
יחס
9
9
כללי
גירסאות
ענת ר. חולון.
משוב: 10/04/2019
תיאור השירות:
צביעת מטבח, צביעת קיר בסלון והחלפת צירים בארון.
חוות דעת:
אני ממש מאוכזבת מהשירות! לדעתי הוא ממש לא מקצועי, לא יודעת איך הוא קיבל דירוג כל כך גבוה. כבר בהתחלה היה לי קשה להשיג אותו, בסוף בא אליי הביתה והראיתי לו מה אני צריכה. הוא הגיע אחרי עבודה אחרת והיו חסרים לו כלי עבודה (סולם, מברשת, נייר זכוכית) אז הייתי צריכה לספק לו את מה שחסר. הרגשתי שאני צריכה כל הזמן להעיר לו, לדעתי הוא עשה עבודה לא נקייה ולא מסודרת. כאדם הוא בן אדם זהב, בן אדם טוב אבל זה לא עוזר לי. אני צריכה שהוא יעשה לי עבודה מקצועית. אני קניתי את הצבע, 5 ל' אבל הוא לא דילל את זה במים והצבע בקושי הספיק. מבירור שעשיתי אני מבינה שצריך לדלל את הצבע. הוא גם לא הביא איתו מברשת קטנה בשביל הדיוקים במפגש בין הקיר לתקרה ובין הקיר לפנלים. התרשמתי שהוא מלכלך את הפנלים בצבע וביקשתי שיהיה זהיר אבל אמר שינקה אחר כך. אני לא מבינה למה הוא עובד ככה, אני רוצה שיעבוד נקי ומסודר ואין שום סיבה ללכלך את זה. גם התרשמתי שהיו מקומות שהוא לא מרח בהם צבע אז אחרי שהוא הלך ישבתי לתקן אחריו. אדם ממש נחמד וטוב, ניסה באמת לרצות אותי אבל אבל מבחינתי הוא לא יודע לעבוד. בנוסף, מעל הארונות במטבח יש תקרה עם ספוטים אז זה דרש דיוק גבוה. הבאתי לו מברשת קטנה אבל בכל זאת הוא לכלכך לי את התקרה ואת הפנלים. גם הייתי צריכה להוציא דברים שהיו תלויים וכדי להשלים את החורים צריך חומר, אבל הוא בא בלי קערה לערבוב וביקש שאביא לו. את הצבע קניתי אבל אני לא מבינה איך זה הגיוני שאני צריכה לספק לו גם את שאר החומרים כמו סולם ומברשת. הוא ראה שמדובר בבית מסודר ופדנטי, הכל פיקס וציפיתי שיתאים את עצמו. בא עם עובד נוסף שבפועל ביצע את הצביעה, לא ברור לי מה בדיוק העבודה שהוא עצמו עשה. אמר שיגיע אליי בצהרים ושזה צ'יק צ'ק לעשות את זה, אבל הרגשתי שהעובד שלו מיהר ללכת ואפילו התחיל לשטוף את המברשת. קבע שסיים את העבודה בלי לשאול את הבוס שלו והבוס שאל אותו למה הוא שוטף את המברשת כי הוא עוד צריך להשתמש בה. התעצבנתי, לא זזתי מהם מטר וכל הזמן הערתי להם. בסוף הבאתי לו צבע לתקרה שיתקן את מה שלכלך. חשבתי שהוא בעל מקצוע אז גם רציתי שיחליף לי 2 צירים בארון, קניתי חדשים והוא החליף אותם אבל עכשיו הדלת נסגרת עם רווח. כבר העדפתי שיעזוב את זה. גם החלפתי דספנסר לקערה וביקשתי שיחזק לי את זה למטה עם המברג אבל זה יצא עקום. כדי לטפל בזה ניסה לדפוק עם הפטיש ועיקם לי את זה עוד. בהתחלה אמר שזה משהו שייעשה לי על הדרך אבל בסוף הוא ביקש שאוסיף תשלום על הנזק שעשה לי. בסוף הייתי צריכה לזרוק את זה ולקנות חדש. אני לא מבינה איך הוא מדורג בציון כזה גבוה באתר, הוא מאוד לא מקצועי לדעתי.
איכות
5
מחיר
7
זמנים
7
יחס
8
6
כללי
גירסאות
דליה ב. בת ים.
משוב: 02/04/2019
תיאור השירות:
עבודה בעלת שלושה שלבים שכללה צביעת מסדרון, שירותים, חדר שינה ומקלחת בעקבות רטיבות.
חוות דעת:
הוא היה מעולה! הכל היה בסדר.
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
חגי קהתי, חולון.
משוב: 07/08/2018
תיאור השירות:
צביעה של דירה בת 5 חדרים.
חוות דעת:
הוא היה ממש בסדר גמור, הגיע בזמן עשה עבודה מקצועית והייתי מאוד מרוצה.
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
ציפורה ש. בני ברק.
משוב: 02/12/2018
תיאור השירות:
צביעת דירת שלושה חדרים.
חוות דעת:
הוא מאד אמין ונחמד. אפשר לפנות אליו. היה מקום אחד שהצבע לא מצא חן בעיניי והוא היה מוכן לחזור שוב על העבודה, מבלי להתרעם יאמר לשבחו.
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
סמנתה אודינץ, שער אפרים.
משוב: 02/11/2018
תיאור השירות:
צביעה של סלון וחדר ילדים בצביעה מיוחדת עם שילוב של שני צבעים על קיר אחד.
חוות דעת:
השירות שלו מאוד מקצועי, הוא פדנטי בקטע טוב על הדברים הקטנים במיוחד. לא משאיר לכלוך, הצביעה מדויקת ואעזר בו שוב אם אצטרך.
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
עידית ויינברגר, מודיעין.
משוב: 04/08/2018
תיאור השירות:
צביעת גן ילדים בעל שש כיתות גן בגודל של שתי דונם בעזרת שימוש בצבע אקריל רחיץ.
חוות דעת:
הוא ביצע את העבודה בצורה מופתית, בלי לכלוך. הוא הציל אותי. יכולתי להשאיר אותו לבד בגן עם מפתח ולסמוך עליו בעיניים עצומות.
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
ליאורה טובי, רמת גן.
משוב: 31/01/2019
תיאור השירות:
ביצוע עבודות צביעה, טיוח וחשמל במשרד.
חוות דעת:
הוא בחור טוב, נחמד ומגיע בזמן.
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
טוען חוות דעת נוספות
סינון לפי: סגור מסנן

קראת 16 חוות דעת, אך האם אפשר לסמוך?

שיטת הדירוג באתר מידרג
בדיקה לפני קבלה למידרג

כשצבע רוצה להתקבל למידרג אנו דורשים לקבל רצף של 10-15 חשבוניות אחרונות של עבודות צבע. מתוכן, אנו מדברים עם 5 לקוחות, לכל הפחות! אם כולם ממליצים בחום ונותנים דירוג גבוה – העסק מתקבל לאתר. כך יש לנו דירוג התחלתי.


הדירוג מתעדכן אחרי כל שירות

אנו חוזרים לכל לקוח, אחרי כל שירות ומקבלים ממנו דירוג מפורט. הציון של העסק באתר מתעדכן מייד וכך נקבע המיקום שלו ברשימה.


בקרת איכות חוזרת

האם הלקוחות מרוצים גם זמן רב אחרי השירות? את זה אנחנו בודקים שוב אחרי מספר חודשים ובתחומים מסויימים – גם לאחר מספר שנים! (בשיפוצים ואיטום למשל...) והלקוח יכול לשנות את הדירוג שנתן בעבר.

בקיצור, אנחנו משוגעים בקטע של הדירוגים.


בואו תראו את זה בעיניים בסרטון הבא:

צילום רשיון

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק