מוקד טלפוני: 1-700-707-233
שתפו:
שי
ציון כללי:
9.60
תמונת פורטרט של בעל המקצוע
ממוצע דירוגים
יחס 9.60
זמנים 9.80
מחיר 9.40
איכות 9.40
דירוג כללי 9.60
התפלגות

מחושב על 5 לקוחות אחרונים

סינון לפי: סגור מסנן
אתי א. ירושלים.
אשרור: 05/04/2011
משוב: 17/05/2009
תיאור השירות:
בניית קומה ושיפוץ קומה קיימת- כולל הכל חוץ מחלונות, ארונות מטבח ודלתות. כולל ריצוף, צביעה וסיוד ובניית מדרגות.
חוות דעת:
היחס האישי מעולה! הם היו בסדר גמור, מאוד איכפתיים ומשתדלים לעשות את העבודה טוב. האחראי הוא אדם מאוד אמין וישר! הוא משתדל מאוד לספק את הלקוח. הוא עשה את העבודה שלו ואוהב את זה... יש דברים שהיו פחות מקצועיים, כמו הריצוף. הפועלים היו על הכיפאק! הם מסורים ושקטים. עושים את העבודה כמו שצריך ולא מפריעים לך, מנומסים. היה ממש כייף להיות איתם בבית! אני הייתי איתם כל הזמן והם ביקשו רשות לכל דבר. באמת היו ממש בסדר. מבחינת הזמנים- לקח יותר ממה שתיכננו. זה הרבה זמן אבל לא רק באשמתם, גם בגללי, כי מתעוררות בעיות וגם הבית נשאר עם כל הרהיטים אז זה מאט את הקצב. הם מאוד השתדלו לא להרוס או לקלקל ולעבוד בצורה אחראית. הם לא בנו משהו אחד ולהרסו משהו אחר באותו זמן, עבדו מסודר. בגדול אני מאוד מרוצה! אנחנו קבענו מראש מחיר לפי כמויות שעליו הסכמתי והיה בהחלט סביר. מה שלא היה בכמויות היה קצת גבוה. הוא הגיע אלי והשלים את העבודה כמו שצריך. אני מאוד מרוצה!
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
סגור
אלי אילוז, צור הדסה.
משוב: 11/02/2007
תיאור השירות:
עשה לי שיפוצים ובניה במרפאות טיפות חלב בק.יובל ופסגת זאב .יש שיפוץ שהוא עושה כרגע בו הוא עושה שבירת קירות, צבע.
חוות דעת:
הוא צעיר, אני אוהב לעבוד איתו. אם אני אומר לו לחזור על משהו הוא חוזר. עבדתי עם הרבה קבלנים ואיתו נוח לי, הייתי ממליץ עליו. הוא עמד בזמנים היה בעיה שלי שלא היו תכניות אדריכל ואז נתתי לו וזה מה שעיכב. מה שהיה תלוי בו עשה מאה אחוז ואח"כ גם הזמנתי אותו שוב והוא סידר. מחיר סביר -אני מחוייב לשלוש הצעות מחיר הוא לא היה הכי זול אבל במו"מ הגענו לפשרה. מחיר הוגן. היו ריג'קטים סבירים ביחס לכמות העבודה .אני נהנה לעבוד איתו. בשלושה פרוייקטים שלקחתי אותו הוא היה מאה אחוז, הוא לא מזלזל. יש לי עוד כמה פרוייקטים שאני מעוניין להעביר אליו.
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
9
10
כללי
גירסאות
פרטי הלקוח שמורים במידרג
אשרור: 11/06/2012
משוב: 16/11/2011
תיאור השירות:
שיפוץ כללי מהיסוד לדירת 4 חדרים, כולל אינסטלציה וריצוף.
חוות דעת:
בסך הכל הם עשו עבודה מאוד טובה ואנחנו מאוד מרוצים :) היה הפרש בין ההצעת מחיר הראשונית למחיר הסופי כמו בכל עבודת שיפוץ... היו כל מיני עניינים קטנים אבל זה לא העיב לא על העבודה ולא על הסיום שלה :)
איכות
9
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
פרטי הלקוח שמורים במידרג
משוב: 21/05/2009
תיאור השירות:
הוספה של קומה לגג כולל פריצה לגג וחדר מדרגות פנימי.
חוות דעת:
הוא בחור עדין, מקצועי וישר. הוא לא הקבלן המפחיד המקובל, כל מה שביקשנו ממנו הוא נענה ברצון. היה טיפה חריגה בזמנים אבל לא משמעותי, במיוחד ביחס למה שאני שומע מאנשים אחרים שמשפצים. הם עשו עבודה באיכות מאוד טובה, לקחתי מפקח בניה והוא אמר שאיכות הבניה שלו טובה מאוד, במיוחד בדברים המהותיים, זאת אומרת בדברים הבטיחותיים והחשובים. לקחת מפקח בניה זו עיצה טובה לכל מי שרוצה לבנות לבד. הוא לא נתן את ההצעה הכי זולה אבל זה בהחלט הייתה הצעה הוגנת. המחיר השתנה בהצאם לתוספות. בסוף כל העבודה הזו אני יכולה לסכם שאמנם לבנות זה לא תענוג גדול באופן כללי, דרוש הרבה זמן והרבה כח, לאו דווקא בגלל הקבלן אלא בגלל העבודה עצמה, אבל ברוך ה' נפלנו על קבלן טוב!
איכות
10
מחיר
9
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
פרטי הלקוח שמורים במידרג
משוב: 03/10/2008
תיאור השירות:
בניית חדר שירותים ומקלחון. ריצוף של גינה, כולל עבודות אינסטלציה וחשמל.
חוות דעת:
בוא נאמר שדי התאכזבתי מהם, לקחתי אותם בגלל האתר וגם בגלל שהבנתי שהוא מהנדס במקצועו והייתי בטוח שיעשה פיקוח בזמן העבודה אבל מה שקרה בפועל זה שהם הביאו כל מיני פועלים שלא עבודה מקצועית והתוצאות יצאו לא כמו שחשבתי שיהיה, אני עובד בתחום אז אני אני מבין בזה, זו הייתה אמנם עבודה קטנה אבל מורכבת וראיתי שהם לא עשו שיפועים בריצוף כמו שצריך, את החיפוי של הקרמיקה הם לא הדביקו טוב. אחרי זה נתתי להם הזדמנות לשפר דברים וגם דיברתי עם האחראי שאמר שבאמת האיש שהוא הביא היה לא טוב והוא כבר לא יעסיק אותו אבל זה לא ניחם אותי והם גם בסוף לא באו לבצע את התיקונים...
איכות
8
מחיר
8
זמנים
9
יחס
9
8
כללי
גירסאות
טוען חוות דעת נוספות
סינון לפי: סגור מסנן

קראת 5 חוות דעת, אך האם אפשר לסמוך?

שיטת הדירוג באתר מידרג
בדיקה לפני קבלה למידרג

כשחברת בנייה רוצה להתקבל למידרג אנו דורשים לקבל רצף של 10-15 חשבוניות אחרונות של עבודות בנייה. מתוכן, אנו מדברים עם 5 לקוחות, לכל הפחות! אם כולם ממליצים בחום ונותנים דירוג גבוה – העסק מתקבל לאתר. כך יש לנו דירוג התחלתי.


הדירוג מתעדכן אחרי כל שירות

אנו חוזרים לכל לקוח, אחרי כל שירות ומקבלים ממנו דירוג מפורט. הציון של העסק באתר מתעדכן מייד וכך נקבע המיקום שלו ברשימה.


בקרת איכות חוזרת

האם הלקוחות מרוצים גם זמן רב אחרי השירות? את זה אנחנו בודקים שוב אחרי מספר חודשים ובתחומים מסויימים – גם לאחר מספר שנים! (בשיפוצים ואיטום למשל...) והלקוח יכול לשנות את הדירוג שנתן בעבר.

בקיצור, אנחנו משוגעים בקטע של הדירוגים.


בואו תראו את זה בעיניים בסרטון הבא:

צילום רשיון

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק