מידרג מ2003
469,157 המלצות של לקוחות קודמים על 3,386 בעלי מקצוע ב- 60 תחומי שירות
חיפוש חופשי באזור תל אביב
אודות מידרג  >  מי אנחנו

אודות מידרג

  |  

מי אנחנו

מי אנחנו? ישנן הרבה תשובות נכונות: אנשים שרוצים לעשות טוב ולעשות שינוי אמיתי בארץ. יהיו שיאמרו שאנו נאיביים. אז נכון, אנו נאיביים אבל זה לא מונע מאיתנו להמשיך בדרכנו בנחישות ובהתמדה.

אנחנו זה גם נוחם, יואל, יוני, רותי, ורד, אביטל, הדס, כפיר, צוות המוקדניות ועוד כמה חבר'ה טובים, שמשלבים ידיים יחד כבר שנים רבות, ללא לאות.

יש גם את ה"אנחנו" שזה בעצם אתם. אתם שמאסתם בחאפריות במדינה הזאת, אתם שרוצים לקבל שרות, מבעלי מקצוע, מבלי חשש שמרמים אתכם. אותנו כבר רימו מספיק. לא עוד.

לגירסה הרשמית של מי אנחנו.
נוחם אוחנה, יזם ומנהל מידרג

כשמידרג החלה הוא היה רווק צעיר בן 28 עם רעיון טוב, בלי כסף להוציא אותו אל הפועל אבל עם אש בעיניים. היום הוא נשוי (וכבר לא בן 28), אבא לשלושה ילדים מקסימים, משתדל להגיע למשרדים של מידרג באופניים או ברגל, חוץ מבימים גשומים במיוחד או אחרי לילות ללא שינה – עיינו ערך "ילדים". לגבי הכסף והאש בעיניים? יש קצת יותר כסף, הרבה יותר אש.

יואל שרף, יזם וטכנולוג ראשי

בפגישה הראשונה שלו עם נוחם לגבי האתר, באוגוסט 2003, הוא קיבל לידיו סקיצה מבולגנת, שהייתה אמורה (דגש על המילה אמורה) להציג את המבנה של המערכת. יואל האזין בסבלנות להסברים הנלהבים של נוחם. בסוף השיחה הוא לקח את הסקיצה, קימט אותה, זרק אותה לפח ואמר: "בוא נסכם שאתה תתמקד ברעיונות ותשאיר לי את התכנון והשרטוטים של הדטה-בייס..." יואל יודע לקחת כל רעיון גולמי ולהפוך אותו לתוכנה שעובדת. יואל הוא בן גילו של נוחם והוא אבא לארבעה זאטוטים..

יונתן מנקר, יזם ואיש שיווק

לולא יוני שיודע לשווק כמו שאף אחד אחר לא, היו היום נוחם ויואל שני האנשים היחידים שנכנסים לאתר. יוני הוא הצעיר מבין היזמים – בתחילת דרכה של מידרג הוא היה בן 23 בלבד(!) ובמספר מקרים אף היה צורך להסוות את גילו הצעיר. יש אפילו שמועות ש – 23 זה תוצאה של עיגול כלפי מעלה..

רותי גולדשטוף, אחראית מחשוב

רותי החלה את דרכה כמוקדנית זמן קצר לאחר הקמת מידרג, ומהר מאוד התגלו כישורי התכנות שלה. בשנת 2004 היא עברה מתפקיד המוקדנית לתפקיד מתכנתת ולמעשה, חלק גדול ממה שאתם רואים באתר, כולל שורות אלו זה תוצאה של עבודתה. בין לבין היא אף הספיקה מאז להביא לעולם 6 ילדים מתוקים. רותי עובדת מהבית ולכן האופן שבו אנו רואים אותה כל יום זה רק דרך ה- Skype. וככה זה נראה.

ורד פרידמן, סמנכ"לית

ורד היא משהו לא רגיל. תוך כדי עבודה במידרג היא הספיקה ללמוד לתואר במשפטים וייעוץ ארגוני, להתחתן, לטייל בחצי עולם ולהביא ילד מתוק. מה שעוד מאפיין את ורד זה שהיא משרה אווירה מחויכת על כולם. דרך אגב, ורד מציעה עבודה לסטודנטים בירושלים, עבודה קלאסית לסטודנטים.

אם אתם רוצים להכיר אותה יותר לחצו כאן

שירה מלכה, מנהלת מוקד שירות הלקוחות

שירה התחילה את דרכה במידרג כמוקדנית והיום היא כבר מנהלת המוקד. חוץ מלדאוג שכל לקוח יקבל שיחת טלפון אחרי השירות ושכל חוות דעת תופיע באתר, היא גם לומדת לתואר ראשון ברפואה משלימה ובזמן הפנוי שעוד נשאר לה היא מטיילת בחיק הטבע.

אביטל פתאל, מנהלת מערכת הדירוג

חוץ מלהיות בעלת תואר ראשון במנהל עסקים, ואמא לשתי בנות, היא אחראית על מערכת הדירוג באתר. וכשהיא לא שומעת מוזיקה, קוראת ספרים או מטיילת, היא מוודאת בקפדנות את תהליכי הבדיקה והדירוג של עסקים חדשים שמצטרפים לאתר.

אלי ברום, מנהל המחלקה העסקית

אלי הוא אנרג'ייזר אנושי. הוא מתייצב כל בוקר ראשון במשרד, בימים שמשיים אחרי שנסע את כל הדרך באופניים, ומיד מתחיל לעבוד עם חיוך. את שאר המרץ הוא משקיע בשמיעת ספרים (כן, כן, שמיעה) ובתיפוף. אם אתם עסקים שרוצים להצטרף, תוכלו לפנות לאלי כאן.

אם אתם רוצים להכיר אותו יותר לחצו כאן

כפיר לב סיני, מנהל שיווק לעסקים

כפיר הוא אבא לשלושה שגם כותב בלוג על אבהות, במקביל לעבודה שלו כמנהל השיווק לעסקים במידרג. חוש הומור המשובח שלו גורם אפילו לנוחם (הרציני) להתגלגל מצחוק.

הדס ברוש, מנהלת השיווק

הדס מגיעה בכל בוקר עם אוטו אדום וחיוך רחב ודואגת לאווירה טובה בצוות השיווק ולכל מי שסביבה. חוץ מהעובדה שהיא נשואה לדניאל ואמא לרוני הקטנה, יש לה תואר שני בניו-מדיה והמוח שלה עובד בלי הפסקה. אם אתם רוצים שיתוף פעולה, קהילה, הפקת סרטון, אייטם לתקשורת כמו אלו למשל או כל רעיון יצירתי אחר, הדס היא הכתובת, ותוכלו לכתוב לה כאן

  
צוות המוקדניות

המוקדניות הן אלו שמתקשרות אליכם לשאול איך היה השירות שקיבלתם, ובעצם אלו שדואגות שיופיעו באתר חוות הדעת שאתם קוראים על בעלי המקצוע. בין לבין הן עוזרות לכם עם ההרשמה לאתר, מנהלות אתכם שיחות חולין ומשתגעות קצת לפעמים...

רוצים להכיר את צוות המוקדניות יותר? לחצו כאן

צוות המחלקה העסקית

הצוות המגוון של המחלקה העסקית, שמורכב מסטודנטיות, אמהות וכאלו שבין לבין, אחראי להתנהל מול בעלי העסקים שבאתר, להעניק להם ייעוץ עסקי ובעיקר - למצוא את בעלי המקצוע הטובים ביותר בארץ. לפני כן הם עוברים תהליך בדיקה קפדני, שבסופו הם עולים (או לא עולים) לאתר.

   |       |       |       |       |       |       |