מידרג מ2003
468,130 המלצות של לקוחות קודמים על 3,380 בעלי מקצוע ב- 60 תחומי שירות
חיפוש חופשי באזור תל אביב

24/07/2013

לא פעם שואלים אותנו, למה בנוסף לחוות הדעת, אנו מבקשים לדעת גם כמה עלה השירות. אז חכו בסבלנות, מיד תגלו את התשובה.

בחודשים יולי - אוגוסט, גילינו שיש עליה של 350% בכמות הפניות למובילים באתר לעומת החודשים ינואר - פברואר. היינו סקרנים לבדוק האם לעליה בפניות יש איזה שהיא השפעה על המחיר ובאמת ראינו מתוך דיווחי מחירי הובלות באתר, שבעקבות העומס על המובילים בחודשי הקיץ, שילמו לקוחות כ- 15% יותר על מחיר ההובלה, בהשוואה לחודשי החורף.

לא הסתפקנו בנתון זה והתחלנו לבדוק מה הם למעשה הגורמים המשפיעים ביותר על עלות הובלה. תודות ל – 10,000 חוות הדעת והמחירים שאספנו מלקוחות על שירותי הובלה שביצעו דרך האתר, יכולנו לעשות סטטיסטיקות שונות ולפתח אלגוריתם משוכלל שהוביל למחשבון הובלות יחיד מסוגו

ניתן לחשב באמצעות המחשבון אלפי קומבינציות אפשריות של הובלות. החל מעלות של 463 שקלים עבור הובלת דירת חדר בתוך העיר ועד עלות של 14,749 שקלים עבור הובלה של דירת 7 חדרים ממטולה לאילת כולל אריזה, שימוש במנוף, פירוק והרכבה ועוד.

חיפוש של הביטויים "מחירון הובלות", "מחירי הובלות" או כל שורש אחר שמכיל מ.ח.י.ר בתוספת המילה הובלה במנוע החיפוש של גוגל, מיד יקפיץ עשרות מחשבוני הובלה. אז מה כל כך מיוחד במחירון ההובלות שלנו?

דיווחים מהשטח – המחשבון מבוסס על אלפי דיווחים של לקוחות אמיתיים, שהשתמשו בחברות הובלה שונות. לכן, בניגוד למחשבוני הובלות שמסתמכים רק על הצעת מחיר שנותנת חברת הובלה ספציפית, מחשבון הובלות זה מציג טווח מחירים, שנתנו עשרות חברות הובלה ועל כן הוא מדויק יותר ומאפשר מקום למיקוח מול כל חברת הובלה ולא מול חברת הובלה אחת.

מחיר הובלה בפחות מ – 30 שניות – כדי לדעת את מחיר ההובלה לא צריך להזין עשרות נתונים כמו כמה ארונות, ארגזים, מיטות ושולחנות יש לנו בבית, שבוא נודה, למי יש כוח לזה. מכיוון שהמחשבון מבוסס על סטטיסטיקה של אלפי מקרים, כל מה שצריך זה 4 לחיצות עכבר ובפחות מ- 30 שניות המחשבון יציג לכם את טווח המחירים, ששילמו לקוחות על הובלה של דירה בסדר גודל, מרחק ושירותים דומים למה שאתם צריכים.

כולל מע"מ – מחירונים רבים מחשבים את עלות ההובלה ללא מע"מ (ולא בטוח שיציינו זאת בפניכם). כל המחירים במחשבון ההובלות, שמבוסס על דיווחים של לקוחות כבר כוללים מע"מ.

מתחשבים בעונות ובימי השנה– כולם חושבים שמחיר הובלה מורכב בעיקר מהיקף התכולה, המרחק ותוספות שונות כמו אריזה אבל מניתוח המחירים ששילמו לקוחות באתר, ראינו שיש עוד שני גורמים שמאוד משפיעים על המחיר. אחד זה כמובן באיזה חודש אתם עוברים דירה והשני, באיזה יום בחודש קבעתם את ההובלה- תחילת, סוף או אמצע החודש? אז הוספנו גם את השיקולים האלה למחשבון .

הסבר על מחשבון ההובלות של מידרג

התוצאות במחשבון נבדקו מול עשרות חברות הובלה שונות ונמצאה רמת דיוק גבוהה ביותר. כך, שניתן לקבל אומדן למחיר הובלה, שיעזור לבדוק האם הצעת המחיר של חברת ההובלה הוגנת או חוצה את טווח הסביר.

מכיוון, שמחירי הדלק והמחירים במשק ממשיכים להתייקר, המחשבון כל כמה זמן יתעדכן בהתאם לדיווחי הלקוחות מהשטח.

אז אחרי כל הדיבורים, הגיע הזמן לבדוק מה מחירון ההובלות באמת שווה. לחיצה על הקישור הבא תוביל אותך למחירון ההובלות כדי להתנסות.

   |       |       |       |       |       |       |