מידרג מ2003
468,130 המלצות של לקוחות קודמים על 3,380 בעלי מקצוע ב- 60 תחומי שירות
חיפוש חופשי באזור תל אביב
אודות מידרג  >  חברים מספרים

אודות מידרג

  |  

חברים מספרים

 

 

לסלי קלימן, רחובות

אני רוצה לשבח את מידרג על השרות החיוני והמסור שאתם מספקים לקהל הלקוחות. סוף סוף אפשר לפנות לבעלי מקצוע בלב שקט ובאמון. אני נעזרתי בשירות רק מספר פעמים אבל אני מאוד מרוצה. אני גם רוצה לשבח את שרות המעקב שלכם. המוקדנים התקשרו כדי לקבל משוב בכל פעם שיצרתי קשר עם בעל מקצוע. אתם ממש מבינים מה זה שרות לקוחות מ- "א" ועד "ת". אני המלצתי ואמשיך להמליץ לכל אחד על השירות הנפלא שלכם. תודה רבה!

ערן גרשון, רמת - השרון

אני חושב שזה אתר מצוין! עצם הרעיון שבעלי המקצוע יודעים שמדרגים אותם. מצד אחד זה עוזר לו מצד שני זה מאיים עליו. זה שיש עליו ביקורת ומשוב זה מצוין! כי אנחנו בתור צרכנים קצת מפחדים מבעלי המקצוע וברגע שיש כלי כזה שעוזר לנו זה ממש טוב. אני יצאתי מבסוט מזה!

לירן זילברמן, ראשון לציון

סה"כ לגבי האתר, הוא מאוד נוח! והחיפוש של הבעלי מקצוע היה טוב - מצאתי די מהר. בעלי המקצוע היו הוגנים, נתנו שירות טוב. עם מי שסגרתי איתו בסוף לא היו לי תלונות, נתנו שירות מקצועי! אני חושב שנתתי להם גם ציון גבוה בגלל זה. השתמשתי רק פעמיים אבל זאת היתה חוויה טובה ואני אמשיך את השירות בגלל זה!

טל רוטשטיין, רמת גן

זה אחלה אתר! איך לא חשבו על זה קודם! לי יצא להשתמש פעמיים בשני דברים ממש שונים. הוא נוח לתפעול והגעתי לאנשים שמצדיקים את הנוכחות שלהם באתר. זה חוסך את כל העניין של ההימור על בעלי מקצוע. באחת הפעמים השוותי בין האנשים שהגעתי ממידרג לבעלי מקצוע שמחלקים פליירים בשכונה ומבחינת מחירים זה היה שמים וארץ.

לירן דהן, ראשון לציון

אחלה של דבר. כמו שצריך! זה עזר לי מאוד! בעלי המקצוע היו מעולים! זה ממש עוזר המידע שם.

עופרה קוריס, בת ים

אני מאוד שמחה שקיים כזה שרות, שיכול לתת מענה לאנשים, שמחפשים בעלי מקצוע טובים. מניסיוני האישי, התקשרתי ע"מ להיעזר במידרג, בכדי לחפש אינסטלטור. תמיד שאני מתקשרת מתייחסים באדיבות ונחמדות וחוזרים אלי אם צריך ואני מאוד מעריכה את זה. אני אומרת את הדברים מכל הלב!

יונתן ובינה אייזנברג, ירושלים

אין ספק שמידרג חוסכת הרבה זמן וכסף, וזה מאפשר ללקוח להגיע לשרות המתאים והטוב, זה מאוד עזר לנו. חיפשנו הובלות, צבעים וניקיון. היינו מאוד מרוצים! ואנחנו נמשיך לפנות למידרג.

לילה טקצ'נקו, ירושלים

חיפשתי מוסך אמין, להחליף את המוט האחורי בפיג'ו שלי. במוסך שחשבתי לטפל אצלו, דרשו כפול מהמוסך, שאת שמו קיבלתי ממידרג. חסכתי 1200 שקל! (800 ש"ח במקום 2000) רק חבל שלא פניתי למידרג בכל הטיפולים הקודמים שהיו לי. בכלל, זה שנותנים למוסך ציונים אחרי העבודה זה מעולה!

תמר אפריאט, ירושלים

To move all the things to our new home was no easy task - however with help from 'Midrag', we were able to find an excellent and reliable moving service.

Their rating system allowed us to select the movers that best fit our needs according to cost and quality.

They arrived exactly on time (even a little early) and began carefully packing our belongings in an organized fashion.

They came with a positive attitude and took their work seriously.

They listened carefully to our instructions and after two days of packing, moving furniture, taking apart closets and rebuilding them, we found ourselves in our new home with all our belongings in tact.

It's too bad they don't also unpack everything!

ת.נ (השם המלא שמור במערכת) , בת -ים

השתמשתי בשני נותני שרות שקיבלתי ממידרג - שיפוצניק ושרברב וגיליתי שהם היו הרבה יותר זולים מהאחרים. עשיתי השוואה ביחס למחיר השרברב לעומת זה שהייתי עובדת אתו ומצאתי שהוא ב- 30% יותר זול! עשיתי שיפוץ לדירה והייתי מאוד מרוצה גם מהמחיר - לעומת ההצעות האחרות שנתנו לי, וגם מהעבודה. אני חושבת שיש צורך חיוני במדינה למה שמידרג עושה, חבל שזה לא היה כבר לפני כמה שנים.

חדווה גבעול, ירושלים

לפני כשבועיים, התקשרתי בכדי לקבל המלצות על 'הנדי-מן', לתיקון השולחן בבית. קבעתי עם האדם בדירה. בזמן שקבענו, הוא הגיע, עשה עבודה יפה, המחיר היה בהחלט סביר, יחס מאוד נדיב ושרות מקצועי. הכנסתי אותו למאגר הפרטי שלי. אחרי כן, התקשרה מישהי ממידרג ודירגתי אתו הכל 10 ואני מאוד מרוצה. מצאתי מקום שאפשר לסמוך עליו!

רינה בן-ישי, ירושלים

באופן כללי, תמיד הייתה לי בעיה של לאן לפנות כשיש לי תקלה. אתה מסתכל בדפי זהב ולא יודע על מי ומה אתה הולך ליפול - זה 'ריזיקה'. אני הבנתי שבמידרג אני לא מקבלת מספרים סתם. להפתעתי, לעבוד עם האנשים שמידרג המליצה, הייתה חוויה נעימה - הבן-אדם עצמו והשרות, הכל מצויין!

מידרג נתנה לי את התחושה שיש לי לאן לפנות. זה שווה את ההשקעה כי תקלות יש כל יום. זה החיים, צריך להיות מציאותיים. מידרג, אני נותנת לכם ציון 10!!!

מיכאל רביץ, ירושלים

השירות של מידרג נפלא ולעניין! זה מסייע לאנשים תוהים, אשר זקוקים לעזרה בתחומים שונים.

אני אישית נעזרתי במידע בתחום המוסכים. אני מטפל במוסכים שונים כבר 40 שנה ואני יכול לומר שהמוסך שהלכתי אליו בעקבות המידע שקיבלתי ממידרג הוא המוסך הכי טוב שהייתי בו! מבחינה אנושית ומבחינת מחיר.

הבנ"א חיפש כל מיני דרכים לעשות את הטיפול בדרך הכי מקצועית והכי זולה. אני מדגיש הוא ממש מחפש להוזיל ... בעוד שמוסכניקים אחרים רוצים לעשות עבודה קלה במחיר מופקע.

לא הייתי מקבל שירות כזה לולא מידרג! בנתיים נעזרתי רק בתחום הזה אבל אני מתאר לעצמי שבשאר הנושאים זה אותו דבר. תמשיכו תמשיכו והרבה הצלחה!!!

הילרי יודאקין, קרית יערים

השם של מידרג עושה הרבה. כשאנו אומרים לאיש המקצוע שאנו חברים במידרג אז מקבלים שרות טוב!

   |       |       |       |       |       |       |