מידרג מ2003
469,154 המלצות של לקוחות קודמים על 3,386 בעלי מקצוע ב- 60 תחומי שירות
חיפוש חופשי באזור תל אביב

עזרים

  |  

חוות דעת על רכבים

אז איזה רכב כדאי לקנות? בעלי מוסכים במידרג מספקים לנו חוות דעת על שברולט אופטרה משומשת.
אחרי בחירת הרכב מה צריך? מוסך כמובן! ולמצוא מוסך טוב זה יותר קשה מלמצוא רכב. לכן, כאן תוכלו למצוא רשימה של מוסכים שקיבלו את הדירוג הגבוה ביותר מאלפי לקוחות קודמים כמוכם. הדירוג מתעדכן בכל יום.
ציטוטים נבחרים
מי אומר?
אופטרה - שברולט הוא בעצם קוראני. הוא יחסית בסדר. הוא לא יקר במיוחד וזה סביר. זה לא טויוטה ולא מזאדה 3 גם לא אימפרזה ועולה הרבה פחות אבל זה רכב בהחלט סביר. הם פשוט שיפרו את המנוע קצת של הדהייו ושמו אותו באופטרה. עוד לא נתקלתי ברכב כזה שעשה עד 200 אלף והיה לו בעיה במנוע. אין לו בעיות מיוחדות.
איליא נג'אר
מוסך איליא ובנו-חיפה
מאזדה 3 הכי טובה לדעתי! קורולה אחריה. אחריה אני ממליץ על האימפרזה. הן מאוד טובות. פוקוס- ולנסר הם בסדר. ה-407, אקסנט אופטרה ומגאן אחריהם, הם לא הכי טובות.
דוד סיטון
מוסך קיבוץ רבדים
לגבי הרכבים האמריקאים - המנועים שלהם הם של חברת דהייו וזה לא הכי טוב בעולם. יש אמריקאיות מוצלחות - כמו אופטרה שנחשב לרכב טוב אבל יש לו בלאי יותר גבוה כי זה קוראני. לעומת זאת מליבו - רכב מצויין!
יוחאי וקנין
מרכבת המשנה - באר שבע
אופטרה - אין לו בעיות מיוחדות חוץ מזה שהוא זולל דלק.
רוני אשוש
מוסך רוני - מושב נורדיה
האופטרה של שברולט היא הרבה פחות טובה. אנחנו קוראים לה דהייו- לייט. בגלל שכל הבפנים שלה זה דהייו בעצם. דהייו - זה קוראני. זה מין הכלאה של שברולט ודהייו יחד. רב השברולט היום זה ככה - הם לא אמריקאיות ולא קוראניות.
טל / איגור
מוסך הירשנזון-ירושלים
ה- 407, המגאן והאופטרה- לא ממליץ לקנות, יש להם הרבה תקלות.
מורדכי בנטולילה
מ.מ.ח.ר שירותי רכב
אופטרה הוא אוטו חלש לדעתי. יש להם חלק שהם מיוצרות בקוריאה והשילוב הזה לא יצא להם טוב. יש להם בעיות רציניות בחלקים.
אליעזר
תל אביב סנטר - ת"א
הצהרה: המידע והתכנים המופיעים בדף זה ניתנים "כמות שהם (as-is)" ללא אחריות מכל סוג שהוא. כל חוות הדעת המופיעות בדף זה הנן דעתם הפרטית של אלו שסיפקו אותן. אין בחוות דעת אלו משום המלצה או אי-המלצה לרכישת רכב ספציפי כלשהו. על הקורא לבדוק בעצמו את טיבו של כל סוג רכב. יש להתייחס לכל אמירה כללית כגון: "רכב X הוא גרוע" כאילו נאמרה באופן הבא: " דעתי האישית, על סמך הניסיון שלי בלבד, על רכב X היא שהוא רכב גרוע, ללא כל הכללה וללא קביעת עובדה".
חוות דעת על רכבים לפי סוג הרכב
   |       |       |       |       |       |       |