מידרג מ2003
469,157 המלצות של לקוחות קודמים על 3,386 בעלי מקצוע ב- 60 תחומי שירות
חיפוש חופשי באזור תל אביב

עזרים

  |  

חוות דעת על רכבים - מוסך גבי מיארה - ת"א

זוהי חוות דעתו האישית של גיל ממוסך גבי מיארה - ת"א, על סמך ניסיונו האישי בלבד, ללא כל הכללה וללא קביעת עובדה לגבי רכב כלשהו.

כדאי לקרוא גם...
חוות דעת
ציטוט
1. טויוטה    2. הונדה    3. סובארו

פירוט:  זה עונה בדיוק על השאלה של האמינות. יש לרכבים האלה מעט מאוד תקלות, אם בכלל. הטויוטה היא מאוד אמינה ונותנת אחריות רחבה, הכוונה באחריות רחבה זה שהיא עומדת מאחורי המכוניות. אין שם משחקים כאלה או אחרים. הונדה וסובארו - זה פשוט בגלל האמינות - רכבים ומערכות אמינות.   

הבחירה שלי היא:  קורולה

פירוט:  קורולה היא טובה מאוד, דומה למיצובישי לנסר - רכב בלי תקלות בכלל! עם דגש על המילה בכלל! לא בגלל שאני מורשה מיצובישי, תשאלו כל אחד. מ-2004 ועד היום הם טובים מאוד. יחסית זה לא רכב יקר והאמינות שלהם טובה. 407 - לא ממליץ לקנות - היא אמנם נראית יפה וטובה מאוד אבל אתה מבלה איתה כל הזמן במוסך. אימפרזה רכב טוב מאוד - גם נראה טוב וגם אמין מאוד!   

ההמלצה שלי היא:  יאריס

פירוט:  פשוט כי זה טויוטה! זה אוטו טוב מאוד! סיריון יותר טובה מהגטס כי יש לה מנוע טוב. דהייטסו - בשנתון הזה עדיף ללכת על היונדאי גטס, היא טובה. אמנם היא קוריאנית אבל יחסית היא אמינה וטובה. לא הייתי הכי ממליץ אבל מהרשימה שיש זה סבהה. 206 - לא להיט אבל יחסית לפז'ו זה בסדר. אוואו - לא משהו, זה אמנם שברולט אבל זה רק השם שברולט, זה לא אמריקאית של פעם.  

ההמלצה שלי היא:  רכבים יפנים

פירוט:  כמובן שהיפניות בגלל החלקים האמינים המערכות יותר אמינות. אירופאיות - פחות אמינות באופן כללי. גם החלקים פחות אמינים וגם הרכבים מתקלקלים. יש הרבה יותר הוצאות על רכב אירופאי. כל רכב אירופאי יש לו בעיות בעיקר במערכות חשמל וחיישנים. קוריאניות - פחות או יותר כמו האירופאיות, אצלם זה מתבטא באיכות החלקים עצמם. החלקים יותר זולים וככה זה בהתאם למחיר. האירופאי לפחות נותן נוחות בתמורה למחיר. הקוריאני הוא סתם לא נוח ומתקלקל. אמריקאים - נותנות יותר. יותר נוחות אבל זה לא רכב טוב. מי שיקנה אוטו אירופאי, אמריקאי או קוריאני יהנה ממנו, האוטו יהיה מצוין אבל איך שתיגמר האחריות כבר אי אפשר להנות מהרכב. אם ברכב יפני יהיה תיקון אחד אז באירופאי או קוריאני יהיו הרבה תיקונים.  

מי שיקנה אוטו אירופאי, אמריקאי או קוראני -יהנה ממנו..אבל שתיגמר האחריות א"א להנות כבר ממנו.
אם ברכב יפני יהיה תיקן אחד באירופאי או קוריאני יהיו הרבה תיקונם באותה תקופת זמן.
   |       |       |       |       |       |       |